• ФК «Волинь» виборов перемогу у «ВПК-Агро» в домашньому матчі
11:09, 19 вересня 2021 р.

ФК «Волинь» виборов перемогу у «ВПК-Агро» в домашньому матчі

У матчі дев'ятого туру Чемпіонату України луцький футбольний клуб виборов перемогу у гостей з Дніпропетровщини.

Про це повідомили на офіційному сайті ФК «Волинь».

У звітному поєдинку Альберт Шахов не змінив склад, який починав переможний матч проти «Олімпіка», а от гостям довелося замінити Сергія Косовського, який отримав пошкодження на передматчевій розминці, ще до стартового свистка – його місце на полі зайняв Лука Коберідзе.

Старт поєдинку був за гостями – уже на 5-й хвилині гри ледь не відкрив рахунок Де Жезус Насіменто, який ударом головою лише трохи не влучив у дальню «дев’ятку» наших воріт. Пізніше гості потривожили оборону «Волині» ще двома ударами, і лише до середини тайму «Хрестоносці» зуміли вирівняти гру – Богдан Кобзар ледь не заштовхав м’яч у рамку в боротьбі з воротарем суперників та двома захисниками, а Олександр Кучеренко не зумів замкнути сильний простріл після розіграшу кутового. А от друга хвиля активності волинян принесла плоди – Олександр Чернов вдало запресингував суперників біля їх карної зони, і після двох заблокованих ударів м’яч підібрав Максим Сасовський. Його дальній постріл Віктор Бабічин відбив, однак тут як тут на добиванні був Кобзар – 1:0! До кінця тайму наша команда могла і повинна була розвивати перевагу, а два чудові моменти мав Сіаваш Хагназарі – спочатку удар іранця в упор відбив голкіпер, а потім з льоту наш атакувальний півзахисник лише трохи не влучив у дальній кут…

Другий тайм також розпочався з активності «Волині»: зокрема, Сасовський ледь не забив ударом головою після флангової подачі зі стандарту. Попри не надто велику кількість вболівальників на трибунах, емоції біля поля зашкалювали – заздалегідь гра завершилася для одного з наших тренерів Тараса Михалика, якого арбітр «нагородив» двома жовтими картками протягом однієї хвилини. Загалом, «Хрестоносці» планомірно доводили матч до перемоги, за виключенням останніх хвилин гри, коли команди обмінялися непоганими, однак нереалізованими моментами для взяття воріт. Фінальний свисток арбітра зафіксував другу поспіль «вікторію» підопічних Альберта Шахова в Першій лізі – таке досягнення команді підкорилося вперше в сезоні!

Тепер, через перенесення матчу проти «Краматорська», для «Волині» почалася серія із трьох поспіль домашніх матчів. Другий з них наша команда зіграє уже в середу, 22 вересня, коли в рамках Кубка України прийме в Луцьку суперників з «Маріуполя».