• Головна
  • Персональні стипендії мера та премії «Успішний педагог» - хто отримає
18:06, 28 вересня

Персональні стипендії мера та премії «Успішний педагог» - хто отримає

Луцький міський голова Ігор Поліщук призначив персональні стипендії мера педагогам на 2021-2022 навчальний рік. Про це йдеться на сайті Луцькради.

Також затвердили список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог». Про це йдеться у розпорядженні Луцького міського голови Ігоря Поліщука від 28 вересня.

Отже, стипендії отримають 15 педагогів:

  1. Багно Олена Миколаївна, вчитель біології комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
  2. Галюк Ольга Миколаївна, вчитель математики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  3. Кінах Микола Віталійович, вчитель математики комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».
  4. Котюк Оксана Миколаївна, вчитель біології комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
  5. Куцик Аліна Олександрівна, керівник гуртка народного художнього колективу ансамблю спортивного танцю «Троянда» Палацу учнівської молоді.
  6. Кучмук Наталія Анатоліївна, вчитель інформатики комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
  7. Лукавий Петро Миколайович, вчитель фізики комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
  8. Мазур Тетяна Володимирівна, вчитель трудового навчання комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
  9. Оксенюк Анатолій Дмитрович, керівник гуртка «Радіоелектроніка» комунального закладу «Міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
  10. Рибка Олена Борисівна, вчитель географії комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
  11. Романюк Олег Олександрович, вчитель музичного мистецтва і мистецтва комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  12. Савчук Ірина Станіславівна, вчитель історії та правознавства комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей».
  13. Сидорчук Інна Вікторівна, вчитель правознавства комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
  14. Тітова Світлана Петрівна, учитель математики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  15. Федорович Тетяна Геннадіївна, вчитель англійської мови комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».

40 освітянам виплатять премії «Успішний педагог» у розмірі 10 000 гривень кожному.

Список переможців на отримання премії міської ради «Успішний педагог»:

  1. Барабаш Ольга Іванівна, керівник музичний закладу дошкільної освіти № 9.
  2. Бойко Ірина Володимирівна, вчитель трудового навчання комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області».
  3. Борбюк Тетяна Богданівна, практичний психолог комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».
  4. Василенко Ніна Василівна, вчитель історії комунального закладу загальної середньої освіти «Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради».
  5. Васійчук Оксана Володимирівна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області».
  6. Воробей Лілія Анатоліївна, вчитель хімії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради».
  7. Гаврилевич Наталія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
  8. Гертичук Наталія Вікторівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 27.
  9. Головацька Оксана Петрівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 32.
  10. Демянчук Світлана Миколаївна, вчитель математики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
  11. Добровольський Роман Борисович, старший тренер-викладач відділення плавання комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради».
  12. Завиднюк Тетяна Євгеніївна, вчитель-логопед закладу дошкільної освіти № 10.
  13. Кваша Галина Миколаївна, вихователь закладу дошкільної освіти № 3.
  14. Ковтунець Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради».
  15. Костюк Оксана Володимирівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 25.
  16. Котлярчук Оксана Іванівна, вчитель географії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради».
  17. Кравчук Сергій Миколайович, директор Палацу учнівської молоді, керівник народного ансамблю спортивного танцю «Троянда» Палацу учнівської молоді.
  18. Куделя Юлія Петрівна, інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 31.
  19. Купчик Олена Олексіївна, вчитель початкових класів комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Луцької міської ради».
  20. Мазур Юлія Михайлівна, вчитель образотворчого мистецтва, трудового навчання комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області».
  21. Макеєв Юрій Валерійович, інструктор з фізичної культури комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 40 Луцької міської ради Волинської області».
  22. Мамотюк Олександр Миколайович, вчитель фізичної культури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради».
  23. Нечипорук Наталія Володимирівна, вчитель польської мови комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 – професійний ліцей Луцької міської ради».
  24. Никончук Валентина Миколаївна, інструктор з фізичної культури комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу (спеціальний) № 28 для дітей з вадами розвитку Луцької міської ради».
  25. Носок Ольга Альбертівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 10.
  26. Палій Вікторія Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради».
  27. Притолюк Юлія Вікторівна, інструктор з фізичної культури закладу дошкільної освіти № 13.
  28. Ройко Андрій Вікторович, вчитель інформатики комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».
  29. Романюк Оксана Володимирівна, вчитель-логопед дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 38 комбінованого типу.
  30. Семенюк Світлана Євгеніївна, вихователь закладу дошкільної освіти № 37.
  31. Сисюк Зоя Віталіївна, вчитель російської мови, літератури та зарубіжної літератури Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради Волинської області.
  32. Словік Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області».
  33. Солодовник Сергій Вікторович, методист, керівник гуртка «Цифрова фотографія» комунального закладу «Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».
  34. Степанюк Світлана Василівна, тренер-викладач із дзюдо комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради».
  35. Члек Наталія Олексіївна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
  36. Чорнобай Тетяна Петрівна, вчитель інформатики комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області».
  37. Шевчук Лілія Віталіївна, вчитель ритміки комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради».
  38. Шишко Леся Всеволодівна, вихователь закладу дошкільної освіти № 35.
  39. Штунюк Раїса Артемівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 – колегіум Луцької міської ради».
  40. Шугалов Віктор Миколайович, балетмейстер народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Радість» Палацу учнівської молоді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...