• Головна
  • Бюджет Луцька недовиконаний. Влада залізла у борги
13:00, 28 травня 2013 р.

Бюджет Луцька недовиконаний. Влада залізла у борги

Бюджет Луцька виконаний лише на 93%.

Про це повідомила начальник управління бюджету та фінансів Лілія Єлова, інформуючи учасників оперативної наради про виконання бюджету за 4 місяці 2013 року.

   За її словами, при плані 281,4 млн грн надійшло 263,6 млн грн, недоотримано 17,8 млн грн.

   По загальному фонду без трансфертів надійшло 101,9 млн грн при плані 114,5 млн грн. Виконання становить 88,9 %. Недоотримано 12,7 млн грн.

   Лілія Єлова зауважила, що основними бюджетоутворюючими платежами загального фонду є податок на доходи фізичних осіб - 81,8 млн грн і плата за землю - 13,7 млн грн.

   Також начальник управління бюджету та фінансів повідомила, що до загального фонду бюджету міста надійшло субвенцій 84,6 млн грн, що менше запланованих показників на 13,6 млн грн, до спеціального фонду отримано з державного бюджету субвенцію на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг в сумі 5,2 млн грн, недоотримано 0,5 млн грн.

   Дотація вирівнювання та додаткові дотації надійшли в повному обсязі, як і було заплановано: 39,3 млн грн і 0,4 млн грн відповідно.

   До бюджету розвитку надійшло 13,9 млн грн, з них єдиного податку - 11,9 млн грн (85,6 % всіх надходжень бюджету розвитку).

   Міський голова Микола Романюк зазначив, що на недовиконання бюджету великою мірою вплинули зміни до чинного законодавства, які вступили в дію з початку року. Фактично вся процедура реєстрації земель та нерухомого майна паралізована. Зокрема, з цієї причини міський бюджет недоотримав 500 тисяч  гривень плати за землю. За його словами, уже Верховна Рада Україна внесла зміни до законодавства, але вони ще не вступили в дію.

   Міський голова зауважив, що, на жаль, бюджет недовиконується, але місто має великі фінансові зобов’язання, які має сплачувати. Зокрема, він нагадав про кредитні кошти, що необхідно повернути банківським установам. Крім того, Міністерство фінансів України списало з рахунків міста більше 11 млн грн в рахунок погашення муніципальної позики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
В Україні Бахмут став кривавим виром для двох військових
СБУ обшукала православний храм в Івано-Франківську
Російський мафіозний бос попереджає, що в країні зміниться влада
Матеріал опублікований за темою: Від 30 до 70 доларів за барель. Євросоюз вирішує, якою має бути "стеля" ціни на російську нафту Переговори між дипломатами ЄС щодо обмеження цін на російську нафту затягуються Країни G7 і Австралія домовилися про фіксовану
Оголошення
live comments feed...