• «СТАРИЙ ЛУЦЬК» ПЕРЕМІГ «ГОВЕРЛУ» В ПЕРШОМУ МАТЧІ СЕЗОНУ. ФОТОРЕПОРТАЖ
11:08, 3 жовтня 2021 р.

«СТАРИЙ ЛУЦЬК» ПЕРЕМІГ «ГОВЕРЛУ» В ПЕРШОМУ МАТЧІ СЕЗОНУ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» переміг у першому матчі сезону команду з Івано-Франківська «Прикарпаття-Говерла-КФВ» з рахунком 65:60.Перші очки у матчі та сезоні для «Старого Луцька» забив капітан Едуард Федчук. Загалом команди демонстрували не надто результативний баскетбол у першій чверті, забивши вісім очок на двох за шість стартових хвилин, рахунок був рівним.Дві «трьохи» від Коцька та Зайця наприкінці десятихвилинки дозволили лучанам відірватися на +4, але гості зібралися та завдяки базеру виграли першу чверть – 12:13.

Друга десятихвилинка також була рівною та не надто результативною. У «Старого Луцька» м’яч ніяк не хотів залітати в кільце. Навіть атаки, де лучанам вдавалося забирати підбори в нападі та робити повторні кидки, здебільшого були невдалими. Тож на велику перерву команди пішли за рахунку 21:22.

Переломною для «Старого Луцька» стала третя чверть, в якій Унгурян влучив три спроби здалеку. Свого партнера такою ж результативною дією підтримав Заєць. Снайперські кидки лучан посприяли тому, що перед фінальною десятихвилинкою вони мали +15 – 53:38.

Однак четверту чверть «Старий Луцьк» провів зовсім невпевнено, дозволивши за 1,16 до фінальної сирени скоротити відставання до -2. Володимир Журжій зумів зібрати своїх підопічних на останні секунди, і «Старий Луцьк» все ж зміг втримати переможний рахунок – 65:60.