• Головна
  • ПОНАД 1,8 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПДВ СПЛАЧЕНО ВОЛИНЯНАМИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ
15:32, 21 жовтня

ПОНАД 1,8 МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ПДВ СПЛАЧЕНО ВОЛИНЯНАМИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ

Упродовж січня-вересня 2021 року волинські платники спрямували до держбюджету понад 1,8 мільярда гривень податку на додану вартість.

Сума сплаченого в області ПДВ перевищує минулорічні показники на 22 відсотки.

Ріст показників сплати податку на додану вартість в області фіксують щомісяця. Власне цей факт вказує на пожвавлення економіки та якісне адміністрування бюджетоутворюючого ПДВ, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Варто відзначити і високий рівень податкової дисципліни нашого бізнесу, більшість представників якого дотримуються вимог закону та своєчасно перераховують податки до бюджету. Водночас активна протидія ДПС спробам певних бізнес-кіл мінімізувати сплату ПДВ створює більш сприятливі умови для господарської діяльності реального сектору економіки», – запевняє начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що пріоритетність аналітичної складової в процесі податкового адміністрування дозволяє ефективно запобігати бюджетним втратам без жодного втручання в господарську діяльність.

«Безконтактна взаємодія податківців з платниками ПДВ ґрунтується на сучасних інформаційних технологіях. Насамперед, це – автоматизована система моніторингу оцінки ризиків, яка зупиняє реєстрацію податкових накладних у разі якщо операція ризикова. Зупинка реєстрації – це не блокування діяльності, а лише рекомендація платнику надати документи, що підтверджують реальність господарської операції. Якщо операція справді відбулася – реєстрація накладної відновлюється. Тож про втручання в господарську діяльність платника з боку податкової не йдеться», – підсумувала Світлана Савчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...