• Головна
  • БЮДЖЕТ КОВЕЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕВИКОНАЛИ МАЙЖЕ НА СІМ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: КОШТИ СПРЯМУЮТЬ НА ОПЛАТУ ЕНЕРГОНОСІЇВ
13:00, 22 жовтня

БЮДЖЕТ КОВЕЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕВИКОНАЛИ МАЙЖЕ НА СІМ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: КОШТИ СПРЯМУЮТЬ НА ОПЛАТУ ЕНЕРГОНОСІЇВ

БЮДЖЕТ КОВЕЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕВИКОНАЛИ МАЙЖЕ НА СІМ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: КОШТИ СПРЯМУЮТЬ НА ОПЛАТУ ЕНЕРГОНОСІЇВ

Низку питань, які вносять на розгляд чергової сесії міської ради, сьогодні опрацювала постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Обранців громади стосовно внесення змін до рішення міської ради від 24. 12. 2020 р. № 2/23 „Про бюджет Ковельської міської територіальної громади на 2021 рік” поінформувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Вона повідомила, що на 1 жовтня додатково бюджет громади отримав надходжень у сумі понад 6,853 мільйона гривень.

Враховуючи факт перевиконання, виникає можливість здійснення першочергових видатків, необхідність в яких виникла протягом бюджетного року.

Левова частина цих коштів піде на проплату за енергоносії, що обумовлено різким зростанням вартості газу.

Зокрема, на переобладнання систем опалення в адміністративних приміщеннях в селах Білин та Ружин та придбання котлів — 110 тис. грн.

Виділяють додатково 195 тис. грн на оплату енергоносіїв для адміністративної будівлі приміщення міської ради.

Крім того, 370 тис. грн передбачили на придбання камер відеоспостереження. Загалом у цьому році на ці потреби використають 670 тис. грн.

Додатково 60 тисяч перерахують на оплату харчування в лікарні учасників АТО/ООС та зубопротезування цієї категорії громадян.

Начальник фінансового управління представила депутатам ще один проект рішення – “Про здійснення місцевого запозичення Ковельською міською радою”.

Ковель є учасником програми НЕФКО «Енергозбереження» щодо впровадження енергозберігальних заходів та підвищення енергоефективності.

У громаді планують здійснити капітальний ремонт мереж вуличного освітлення територіальної громади шляхом технічного переоснащення світильниками LED технологій.

Для реалізації цього проекту передбачене зовнішнє місцеве запозичення шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО)

Розмір зовнішнього кредиту становить 15,84 мільйона гривень терміном до 5 років від дати підписання кредитного договору (включаючи пільговий період – 18 місяців). Відсоткова ставка – 3 %.

Як зазначила Валентина Олександрівна, це рішення необхідно погодити ще з Міністерством фінансів України. Після чого місто отримає право на зовнішнє кредитування.

Проекти рішень рекомендували до затвердження на сесії міської ради, яка відбудеться 28 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...