• Головна
  • Лучани виявились неосвіченими у питанні захисту тварин. Але на 90% - за притулок для безпритульних
10:13, 29 травня 2013 р.

Лучани виявились неосвіченими у питанні захисту тварин. Але на 90% - за притулок для безпритульних

В рамках реалізації проекту «S.O.S. – безпечне співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ» У Луцьку провели соціологічне опитування з метою визначення рівня свідомості мешканців міста  щодо поводження з безпритульними тваринами.

За результатами проведеного опитування, у якому взяло участь 200 респондентів віком від 18 років, переважній більшості з них було важко відповісти на питання анкети щодо жорстокого поводження з безпритульними тваринами, щодо можливості звернення в спеціалізовану установу. Окремі питання взагалі лишалися без відповіді. Це свідчить про низький рівень освіченості мешканців Луцька щодо поводження з безпритульними собаками, поввідомляє    управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності.

Однак, про необхідність існування міського притулку для тварин висловились «за» 90 % опитаних респондентів. Крім того, понад 34 % опитаних відповіли ствердно на питання щодо можливості долучитися до волонтерської роботи в міському притулку.

Щодо рівня безпеки, на яку впливає кількість бездомних тварин у місті, було дано наступну відповідь: 87 % опитаних ніколи не зазнавали укусів безпритульних тварин, що є відносно високим показником і позитивною динамікою у порівнянні з попередніми роками, а якщо респондент все ж зазнавав укусів, то тварина здебільшого була домашня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...