• Головна
  • Кожний десятий автобус на дорогах Луцька - технічно несправний
11:37, 29 травня 2013 р.

Кожний десятий автобус на дорогах Луцька - технічно несправний

Такі дані отримали в прокуратурі Луцька в результаті перевірки автопідприємств міста.

Прокурор міста Луцька Сергій Данілін зауважив, що  відділенням ДАІ перевірено ряд базових підприємств. В ході перевірок виявлені порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт, в тому числі і щодо випуску на лінію технічно несправних транспортних засобів. Із близько 200 проведених оглядів маршрутних транспортних засобів у кожному десятому випадку виявлено технічні несправності.

Управлінням Укртрансінспекції в області вже цього року здійснено 53 рейдові перевірки роботи транспортних засобів на маршрутах міста, за результатами яких виявлено 362 порушення. Зокрема, характерними порушеннями є недотримання графіків руху, тривалості робочого часу водіїв транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. Це часто призводить до перевтоми водіїв, а також до скоєння дорожньо-транспортних пригод, погіршує в цілому якість надання таких послуг.
До Луцької міської ради, як організатора перевезень в обласному центрі, впродовж 2012-2013 років згаданим органом контролю направлено 15 інформаційних листів щодо порушень, допущених автоперевізниками на маршрутах міста, для вжиття в межах повноважень заходів. Однак вони залишились без належного розгляду та реагування.
За результатами перевірки прокуратури міста у зв’язку з використанням перевізником - приватним підприємцем найманої праці 10 осіб без укладених трудових договорів відкрито кримінальне провадження. 

Прокурор міста Луцька Сергій Данілін наголосив, що в ході прокурорських перевірок із залученням контролюючих органів додержання уповноваженими підрозділами Луцької міської ради, посадовими особами Луцького підприємства електротранспорту, ПрАТ «Луцьке АТП - 10701» вимог законодавства про автомобільний транспорт та безпеку дорожнього руху, про оплату та охорону праці, санітарно – епідеміологічного та іншого законодавства виявлені численні порушення. У зв’язку з цим Луцькому міському голові внесено подання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...