• Головна
  • На дитячий відпочинок на Волині витратять 30 млн. грн.
14:00, 29 травня 2013 р.

На дитячий відпочинок на Волині витратять 30 млн. грн.

На організацію оздоровчої кампанії з міських та районних бюджетів планується  використати  понад  8  млн. грн., з обласного – понад 19 млн грн. Окрім цього, міськвиконкомам та райдержадміністраціям виділена субвенція обласного бюджету на придбання путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій у сумі майже 3 мільйони гривень.

Про це повідомили в прес-службі обладміністрація.

Усього  у  2013 році в області працюватимуть 12 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування. У них завершуються ремонтні роботи, основна частина з них розпочне оздоровчий сезон  1 - 15 червня. Крім того, в області працюватимуть 624 табори відпочинку. Активним дозвіллям планується охопити майже 52 тисячі дітей.

На сьогодні вже  розпочали роботу 551 табір відпочинку. Відпочинковими послугами в них охоплено понад 40 тисяч школярів.

 Загалом цьогоріч оздоровленням та відпочинком планується охопити майже 72 тисячі дітей, що складає 59,3% від загальної  кількості дітей шкільного віку. У першочерговому порядку оздоровлюватимуться діти пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (100%), дітей-інвалідів (64%), дітей із числа постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (53%), дітей із багатодітних сімей (77%), дітей із малозабезпечених сімей (85%). З початку року також направлено на оздоровлення 67 дітей у МДЦ «Артек»,  82 - в  УДЦ «Молода гвардія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...