• Головна
  • Азаров незадоволений рівнем охоплення відпочинком дітей на Волині і у Львові
15:05, 29 травня 2013 р.

Азаров незадоволений рівнем охоплення відпочинком дітей на Волині і у Львові

Переважна більшість регіонів України повністю підготувалися до літнього відпочинку і оздоровлення дітей, але є окремі виключення: наприклад, досі не отримали дозволів на відкриття 27 закладів у Луганській і 15 - у Сумській областях.

«Уряд заслухає відповідальних керівників згаданих обладміністрацій:  чому їм не вистачило року для організації дитячого відпочинку, і як вони виправлять ситуацію, - сказав Микола Азаров. -  Думаю, що не вистачило єдиного, про що я говорив: реальної турботи цих керівників про дітей. І Уряд зробить з цього висновки».

При цьому Прем’єр-міністр наголосив на неприпустимості скорочення періоду відпочинку дітей через формальності, затягування з початком роботи закладів.

«Початок роботи пізніше 1 червня означає тільки одне: менше дітей встигнуть відпочити за літо. А це критично», - підкреслив Микола Азаров.

Глава Уряду піддав критиці і низький рівень охоплення відпочинком та оздоровленням дітей у деяких регіонах. Так, наприклад, у Львівській області планують централізовано забезпечити відпочинок лише 56% школярів, в Івано-Франківській і Закарпатській – 57%, Волинській – 59%. При цьому оздоровити намітили: в Закарпатській області – 12% школярів, Чернівецькій – 15%, Івано-Франківській – 17%.

«Це набагато менше половини того завдання, яке поставлене для всієї країни. Цю ситуацію треба виправити», - поставив завдання Глава Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що «кожне місце в дитячому закладі відпочинку і оздоровлення – для нас цінність». І зараз, поки ще є час і можливість, треба знову ретельно переглянути ресурс кожного регіону і задіяти механізми міжрегіонального співробітництва, обміну можливостями, щоб не менше 70,5% дітей з кожного регіону відпочили поточного року.

Глава Уряду поставив вимогу главам регіональних адміністрацій зробити все, аби максимально забезпечити відпочинок дітей, до того ж вже сьогодні необхідно дбати про те, аби в наступному році місць в таборах і будинках відпочинку було достатньо для ще більшої кількості дітей.

Водночас Прем’єр-міністр поставив завдання членам Уряду пропрацювати це питання з регіонами, які вони курують, допомогти вирішити проблему вчасної організації роботи дитячих закладів.

«Детально проаналізуйте проблеми буквально кожного закладу, який ще не отримав дозвіл на приймання дітей. Де питання формальні – дайте прискорення роботі чиновників. Словом і ділом. Де проблеми організаційні або ресурсні – допоможіть вирішити. Є ще час, і, за ретельної організації робіт, багато чого можна виправити», - зазначив Микола Азаров.

За результатами виправлення окремих недопрацювань, на наступному засіданні Уряду буде заслухано інформацію Віце-прем’єр-міністра Костянтина Грищенка та зроблено висновки. Сьогодні ж Кабінет Міністрів заслухає звіти про готовність закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчого сезону 2013 року Міністра соціальної політики Наталії Королевської та Міністра освіти і науки ДмитраТабачника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...