• Головна
  • Конфлікт на Завокзальному ринку. Підприємцям заважають працювати
12:00, 30 травня 2013 р.

Конфлікт на Завокзальному ринку. Підприємцям заважають працювати

Конфлікт на Завокзальному ринку тягнеться ще з зими. Підприємці  повідомили, що Волинською обласною спілкою споживчих товариств порушуються їхні права та гарантії щодо вільного ведення підприємницької діяльності на Завокзальному ринку. 

Заявники зазначають, що керівництво облспоживспілки примушує підприємців демонтувати з торгових рядів Завокзального ринку металеві конструкції, встановлені близько восьми років тому з дозволу керівництва спілки. Натомість, як зазначають підприємці, Волинська обласна спілка споживчих товариств встановлює свої металеві конструкції менших розмірів, здаючи їх в оренду чи передаючи у власність підприємців без будь-яких правовстановлюючих документів, створюючи при цьому додаткові торгівельні місця. Підприємці зазначають, що змушені погоджуватись на вищезазначені умови керівництва облспоживспілки, оскільки у разі незгоди із ними, останнє  погрожує їм розірванням договору оренди торгових місць та не укладенням договору на новий строк.

Депутати міськради створили тимчасову комісію для розслідування обставин справи.

Як повідомив депутат Андрій Козюра,   до контрольної комісії неодноразово надходили заяви підприємців зі скаргами на чинення облспоживспілкою перешкоди у здійсненні підприємницької  діяльності.

Тимчасова контрольна комісія Луцької міської ради з питань врегулювання конфліктної ситуації, що склалася між підприємцями Завокзального ринку та Волинською обласною спілкою споживчих товариств детально вивчила конфліктну ситуацію та прийняла відповідні висновки та рекомендації.

Чимало  фактів, що підтверджують конфлікт інтересів, недотримання облспоживспілкою  своїх зобов’язань,  навели у своїх виступах підприємці Завокзального ринку Олександр Волинець, Алла Сівак, Олександр Пасічник. Свою точку зору щодо врегулювання конфлікту, висловили підприємці Зіновія Мелянюк та Віктор Мартинюк. Виступив перший заступник голови правління Волинської обласної спілки споживчих товариств Володимир Горгут.

В обговоренні питання взяли участь депутати Василь Гриб, Роман Романюк, Андрій Калахан, Сергій Сівак, Ганна Кравчук, Юрій Вега, Роман Бондарук, Богдан Шиба. Вони наводили ряд аргументів, які свідчили про те, що проект рішення з цього питання треба прийняти.

А тому депутати підтримали зі змінами і уточненнями рішення про розірвання, у судовому порядку, договору оренди землі із Волинською обласною спілкою споживчих товариств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...