• Головна
  • Кредит в Інтернеті з поганою кредитною історією
Новини компаній
15:00, 24 грудня 2021 р.

Кредит в Інтернеті з поганою кредитною історією

Новини компаній

Для того, щоб взяти кредит у банку, необхідно підготувати відповідний пакет документів, що вимагають фінансової установи, але навіть збираючи всі необхідні документи, немає гарантії, що кредит буде затверджено. Чому? Це все про кредитну історію клієнта. Якщо це погано, швидше за все, у кредитуванні такого клієнта буде відмовлено. Тому, щоб взяти кредит з поганою кредитною історією в банку, не буде працювати.

Кредит в Інтернеті з поганою кредитною історією, фото-1

Що таке кредитна історія та як дізнатися її?

Як тільки позичальник отримав кредит у кредитній та фінансовій установі, розпочинається кредитна історія - всі фінансові операції: суми платежів, дати, що йдуть на погашення кредиту від позичальника. Існує два варіанти розвитку подій - клієнт регулярно виконує свої кредитні зобов'язання, платить вчасно, не дозволяє затримувати платежі. Така кредитна історія буде вважатися гарною.

З другою версією розвитку подій, клієнт дозволяє затримувати платежі, сприяє затримці, внаслідок чого застосовуються різні штрафи. Це погана кредитна історія. Отримати новий кредит з поганою кредитною історією важко, іноді неможливо.

Ступінь кредитної історії може бути різною. Чим гірша кредитна історія, тим важче отримати кредит. Індикатор кредитної історії клієнта - це кредитний рейтинг, який розраховується на основі даних кредитної історії.

Кредитна історія позичальника зберігається в незалежній організації, яка називається бюро кредитних історій (БKI). В Україні існує декілька БKI, кожна з яких працює зі списком кредитних та фінансових установ. На підставі даних, що надходять до БКІ від кредитних та фінансових установ для позичальників, спеціальна програма обчислює кредитний рейтинг клієнта, який можна знайти, зробивши відповідний запит у БКІ.

Згідно з чинним законодавством, кожен громадянин країни може звернутися один раз на рік у БКІ з заявою, щоб дізнатися про свою кредитну історію. Подальші запити протягом одного календарного року будуть коштовні.

Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією та затримкою?

Ступінь кредитної історії позичальника може бути різною. Якщо клієнт дозволив одній незначній затримці, і зовсім інший випадок, якщо кредит довелося повернутися через суд, повертаючи борг за допомогою виконавців, з конфіскацією майна боржника.

На підставі даних кредитної історії, кредитний рейтинг позичальника розраховується, чим він вище, тим більше шанс отримати великий та довгостроковий кредит. Якщо кредитний рейтинг не перевищує 300, дуже важко розраховувати на отримання споживчого кредиту. А для того, щоб зробити іпотечний кредит, позичальник повинен мати кредитний рейтинг не нижче 700.

Де терміново брати гроші з поганою кредитною історією?

Банки дуже скрупульозно перевіряють кожного потенційного позичальника на його платоспроможність і ретельно вивчають кредитну історію. Якщо кредитний рейтинг клієнта не досягне встановленого мінімуму, йому буде відмовлено у кредиті. Де я можу отримати кредит з поганим КІ? Можем заспойлерить и сказать, что тут вероятность получить кредит выше всего – ccloan.ua

До недавнього часу існувала єдину альтернатива у формі кредиту в ломбарді. Під час кредитування в ломбарді, кредитний рейтинг позичальника не має значення з тієї ж причини, що кредит видається під заставу, а у випадку не повернення всієї суми кредиту, застава буде виставлена на продаж, і гроші, взяті з продажу застави, підуть на кредитні платіжні кошти, які не повернув позичальник.

На початку десятих, з’явився новий гравець на кредитному та фінансовому ринку - мікрофінансові організації (МФО), які почали кредитувати населення на дуже лояльних умови, вимагаючи лише наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

У МФО ви можете отримати кредит в Інтернеті з поганою кредитною історією, але, знову ж таки, багато чого залежить від ступеня кредитної історії та політики МФО по відношенню до своїх клієнтів. Слід розуміти, що позика з поганою кредитною історією різна в МФО. З цієї причини позичальник з зіпсованого КІ має сенс одночасно подавати заяви у кілька МФО, виходячи з того, що десь його заяву буде прийнято.

Де взяти гроші, якщо банки і МФО відмовляють?

Що робити, якщо кредит на карту з поганою кредитною історією не вдається оформити ні в банку, ні в МФО? На яких би лояльних умовах не надавали кредити МФО, але при дуже низькому кредитному рейтингу і в МФО з поганою кредитною історією грошей не отримати. Тому, займ з поганою кредитною історією, це завжди досить серйозна проблема, яку часто неможливо швидко вирішити.

В такому випадку шляхів вирішення проблеми всього дві - або звернутися в ломбард, але це можливо зробити лише в тому випадку, якщо у клієнта є якась заставна цінність, або намагатися поліпшити кредитну історію, але процес цей досить довгий, вимагає кілька місяців часу, а то і років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...