• Головна
  • На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію
16:05, 11 січня

На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію

У Луцьку тисячу за вакцинацію, яку перераховують повністю щепленим від коронавірусу українцям, можна витратити у Волинської друкарні, що знаходиться на пр. Волі, 27 (вхід з боку вулиці Сенатора).

На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію, фото-1

На сторінці друкарні рекомендують книжки, які можна придбати. Тут є що почитати любителям різних жанрів літератури. t1.ua підібрав кілька книжок, що точно варті Вашої уваги.

«Еґґі Мортон. Королева таємниць. Тіло під фортепіано» Марти Джоселін

На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію, фото-2

У тихому містечку Торкі, де всі одне одного знають, відбувається вбивство літньої пані Ірми Евершем. Її тіло знаходять у танцювальному залі «Русалка», де працює родичка загиблої — Меріенн Евершем. Ходять чутки, що їхні стосунки були складними, через що підозри одразу падають на милу вчительку танців. Еґґі Мортон не може повірити, що міс Меріенн здатна на вбивство, і береться до справи!

«Таємниці цілющого зілля» Миколи Середи

На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію, фото-3

Ця книжка – не просто рецепти зцілення від Природи. Це — навдивовижу цікаві, мудрі, помічні розповіді про лікувальні чари рослинного світу, Автор, травник з діда-прадіда. упродовж життя збирає зілля і все, що з ним пов’язане — легенди, бувальщини, перекази, оповідки знахарів. До пана Миколи з верховинського Волівця щодня з цілого світу звертаються за порадою, консультацією, рецептом, з проханнями скласти індивідуальний трав’яний збір. Густо обвішані зелом сволоки його оселі, повні скрині життєвого досвіду і знань. Тож ці його записи є своєрідною народною академією зцілення тіла і душі.

Енциклопедія «Українська народна мудрість для дітей»

На які книги в Луцьку можна витратити тисячу за вакцинацію, фото-4

Українська народна мудрість така ж щира й безмежна, як життя українського народу. Вона свідчить про гострий розум народу, про його естетичні почуття, високу мораль, уміння посміятися над своїми вадами, любов до рідної країни. Яскраві малюнки зроблять знайомство з українським фольклором приємним, пізнавальним та захоплюючим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...