• Головна
  • Юний волинянин отримуватиме президентську стипендію
17:50, 28 січня 2022 р.

Юний волинянин отримуватиме президентську стипендію

Трикош Іван випускник Бузаківської школи на Камінь-Каширщині

Юний волинянин отримуватиме президентську стипендію, фото-1

Випусник ЗЗСО «Бузаківський ліцей» Трикош Іван Володимирович потрапив до категорії дітей, яким призначили стипендію Президента України за високі результати здобуття повної загальної середньої освіти.

«Ми, вчителі та учні, щиро вітаємо тебе з цією високою нагородою. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягнути омріяних вершин у твоїй майбутній діяльності!» – написала у фейсбук-спільноті Школа села Бузаки Надія Ісько.

Випускники Бузаківської школи завжди були сильні в наукових закладах.

Валентина Антонюк у коментарях зазначила, що випускники Бузаківської школи завжди були сильні в наукових закладах. «Бачу й тепер не міняеться статус. Школа наша давала сильні знання учням. Помінявся вчительський колектив на багато процентів, та молоді вчителі не відстають від своїх наставників.

З вдячністю згадую свою школу і вчителів. Здоров'я всім. Хай на вашій освітянській ниві проростають тільки хороші зерна», - написала вона.«Ми, вчителі та учні, щиро вітаємо тебе з цією високою нагородою. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягнути омріяних вершин у твоїй майбутній діяльності!» – написала у фейсбук-спільноті Школа села Бузаки Надія Ісько.

Випускники Бузаківської школи завжди були сильні в наукових закладах.

Валентина Антонюк у коментарях зазначила, що випускники Бузаківської школи завжди були сильні в наукових закладах. «Бачу й тепер не міняеться статус. Школа наша давала сильні знання учням. Помінявся вчительський колектив на багато процентів, та молоді вчителі не відстають від своїх наставників. З вдячністю згадую свою школу і вчителів. Здоров'я всім. Хай на вашій освітянській ниві проростають тільки хороші зерна», - написала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...