• Головна
  • У ЛУЦЬКУ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
16:57, 2 лютого 2022 р.

У ЛУЦЬКУ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету на черговому засіданні. Відтак, у Луцькій міській територіальній громаді цього року відбудеться конкурс проектів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства.

У ЛУЦЬКУ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, фото-1

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У Конкурсі братимуть участь проекти, представлені інститутами громадянського суспільства, які є юридичними особами та зареєстровані як неприбуткові, діяльність яких поширюється на територію Луцької міської територіальної громади, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ. Термін реалізації проекту – до 1 грудня.

До 15 лютого представники інститутів громадянського суспільства проходять навчання у форматі тренінгу щодо написання проектних заявок та презентації своїх ідей перед конкурсною комісією. Також ознайомлюються з переліком документації, що входить до конкурсної пропозиції. Термін подачі конкурсних пропозицій від учасників Конкурсу триває з 15 лютого до 16 березня 2022 року включно, в друкованій та електронній формах.

Друковані конкурсні пропозиції подаються в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради за адресою: м. Луцьк, пр-т Соборності, 18, телефон для довідок (0332) 716 772, (0332) 715 005.

Електронний варіант конкурсної пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]

Кількість проектів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проектів, але на сукупну суму не вище, ніж загальний бюджет Конкурсу – 250 тис. грн, які передбачені у бюджеті Луцької міської територіальної громади управлінню соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для проведення Конкурсу проектів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Сума коштів із бюджету міської територіальної громади на реалізацію одного проекту не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Крім того, члени виконавчого комітету затвердили відповідне Положення про проведення конкурсу проектів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства та затвердили склад конкурсної комісії.

У ЛУЦЬКУ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАЛУЧАТИМУТЬ ДО ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ МЕШКАНЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...