![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
16:21, 7 лютого 2022 р.
У МАНЕВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ІНСПЕКТУВАЛИ ПУНКТИ ЩЕПЛЕНЬ
Представники влади оглянули пункти вакцинації на території громади.
Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.
![У МАНЕВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ІНСПЕКТУВАЛИ ПУНКТИ ЩЕПЛЕНЬ, фото-1 У МАНЕВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ІНСПЕКТУВАЛИ ПУНКТИ ЩЕПЛЕНЬ, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«У районі продовжує невпинно зростати рівень захворюваності на COVID-19. За минулий тиждень зареєстровані пікові показники. У зв’язку з цим потрібно нарощувати темпи вакцинації, адже щеплення – це єдиний дієвий метод для формування стійкого колективного імунітету проти коронавірусної хвороби. На Камінь-Каширщині створені всі необхідні умови для отримання відповідної медичної послуги. Тому не ризикуйте власним здоров’ям і безпекою своїх близьких. Вакцинуйтеся!», – закликає голова райдержадміністрації Ольга Ващук.
6 лютого заступники очільниці виконавчої гілки влади краю обстежили пункти щеплень, облаштовані на теренах Маневицької територіальної громади.
Наразі є можливість отримати щеплення бустерною дозою проти COVID-19, яка вводиться через 6 місяців після повного курсу вакцинації для того, аби підвищити імунітет. Для бустерної дози перевагу надають м-РНК-вакцинам – Moderna або Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
За словами медиків, ця хвиля захворюваності відрізняється від попередньої швидкістю поширення. Інкубаційний період складає до 3-х днів. Зокрема, станом на 1 лютого в інфекційному відділенні КНП «Камінь-Каширська ЦРЛ» на лікуванні перебувало близько 70 хворих, 28 з яких – на кисневій терапії. У групі pизику надалі перебувають пацієнти із супутніми захворюваннями та особи вікової категорії 60+.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...