• Головна
  • МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ ЛУЦЬКІЙ РАЙРАДІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕ ОСВІТНІЙ ТА ІСТОРИЧНИЙ ПРОЕКТИ
16:26, 9 лютого 2022 р.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ ЛУЦЬКІЙ РАЙРАДІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕ ОСВІТНІЙ ТА ІСТОРИЧНИЙ ПРОЕКТИ

У жовтні 2021 року при Луцькій районній раді створили Молодіжну раду. До її складу шляхом голосування обрали 25 членів. Очолює Молодіжну раду Надія Ясинська.

МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ ЛУЦЬКІЙ РАЙРАДІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕ ОСВІТНІЙ ТА ІСТОРИЧНИЙ ПРОЕКТИ, фото-1

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Протягом кількох місяців функціонування члени Молодіжної ради активно долучалися до громадських заходів у Луцьку, зокрема до Дня Гідності та Свободи, вшанування жертв голодоморів, благодійної коляди для діток Небесного Легіону, Дня Соборності України, провели онлайн-зустріч з Конгресом молодіжних рад, а також взяли участь в інтелектуальній грі «Світ громад».

«Молодіжна рада при Луцькій районній раді має намір запустити декілька проектів, пов’язаних з освітою та історією. Щодо освіти ми плануємо популяризувати навчальні заклади – коледжі, технікуми, вузи, серед школярів, молоді для того, щоб вони свідомо підійшли до вибору майбутньої професії та навчального закладу.

Також Молодіжна рада при Луцькій райраді має ідею історичного проекту у форматі цікавому для молоді, можливо це будуть відеоролики. Важливо нагадувати історію України, її становлення як незалежної держави. Адже історія повторюється, а висновки не робляться», – розповіла Надія Ясинська.

Крім того, члени Молодіжної ради знайомляться із роботою районної ради та депутатів, відвідують комісії та сесії.

«Вони отримують досвід і розуміння того, що таке місцеве самоврядування і цілком ймовірно, що у майбутньому члени «молодіжки» пов’яжуть своє життя із громадською діяльністю та депутатством. Деякі з них уже є помічниками депутатів різних рівнів. Взагалі вважаю, що Молодіжна рада – це кузня кадрів для органів місцевого самоврядування. Хочу наголосити, що ми відкриті до співпраці з молоддю», – переконана голова Молодіжної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...