![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
13:03, 20 лютого 2022 р.
Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні
Сотні лучан поклали квіти до пам'ятної стели героям Небесної Сотні.
![Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Не..., фото-1 Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Загальноміське вшанування восьмої річниці пам'яті українців, які загинули під час Революції Гідності, відбулося зранку у неділю, 20 лютого на Театральній площі міста.
Захід почався із молитви. Священики відслужили панахиду, освятили стелу зі світлинами захисників України. Владика Михаїл у своїй промові нагадав про ціну, яку українці заплатили за незалежність і свободу вибору 8 років тому. Він закликав бути гідними цієї жертви і підтримувати тих, хто стоїть на варті нашої незалежності сьогодні.
![Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Не..., фото-2 Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ведучі читали вірші. Навколо стели стояли і слухали їх депутати, чиновники, священики, просто лучани, яким не байдуже. Прийшли навіть діти, які народилися вже після Революції Годності.
![Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Не..., фото-3 Квіти та сотні людей: у Луцьку вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні , фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пам'ять героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання, і під «Плине кача» лучани поклали квіти до стели. Як це було, дивіться на наших фото.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...