Мешканці вулиці Мамсурова, що у Луцьку, звернулися до очільника міста Миколи Романюка з проханням розібратися із собачим притулком, що межує з їхніми будинками, - інформує «Під прицілом».

Тож, люди вимагають прибрати собачий притулок, оскільки вважають його небезпечним як для своїх дітей, так і для себе. Мешканці наголошують на тому, що собаки бігають коло їхніх будинків, на городах, на вулиці постійно стоїть сморід і хворіють діти. Люди також розповідають, що неподалік їхніх помешкань, у посадці, керівниця закладу створила могильник для собак, зараз там усе гниє. Вони зауважують, що на вулицю спокійно вийти не можна, оскільки люди бояться собак, які бродять вулицею.

«Ми три роки мучимося, це каторга. 400 собак живе у притулку і не дають жити нам. Постійно лають, гавкають, їдять курей. Це не життя, а пекло. Або прибирайте притулок, або давайте нам нові помешкання», - зауважують громадяни.

Таким чином, Микола Романюк обіцяв розібратися із проблемним питанням. Тож, очевидно, що нові помешкання людям «не світять», а от що буде із притулком для собак – залишається здогадуватися.