![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:16, 23 лютого 2022 р.
У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас
У Луцьку відбувся баскетбольний майтсерклас, головними учасниками якого стали гравці місцевої команди Вищої ліги.
![У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-1 У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Майстерклас відбувся в спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки з нагоди Дня Університету та Дня Лесі Українки.
Участь у майстеркласі окрім професіональних баскетболістів також брали викладачі й студенти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я. Вони виконали розминку, базові вправи та спробували сили у веденні м’яча і влучанні у кільце. Завершився захід спільним фото.
![У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-2 У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, місцева команда Старий Луцьк-Університет наразі виступає в Вищій лізі чемпіонату України. На початку другого етапу волиняни ідуть четвертими в групі А, яка продовжує боротьбу за нагороди чемпіонату.
![У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-3 У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Старий Луцьк лише на два очка відстає від сусідів з Рівного, які очолюють турнірну таблицю чемпіонату. Між ними перебувають Хмельницький та Прометей-2.
![У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-4 У Луцьку відбувся баскетбольний майстерклас, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...