• Головна
  • У Луцьку хочуть зробити постійний пункт прийому батарейок
11:40, 20 червня 2013 р.

У Луцьку хочуть зробити постійний пункт прийому батарейок

З 20 червня по 15 серпня офіційний імпортер Honda, компанія «ТОВ Хонда Україна», та Спілка громадських Організацій «Молодіжна Платформа» у партнерстві із гіпермаркетом «Там Там» проводить акцію по збору відпрацьованих батарейок. Екологічна ініціатива «Батарейка ціною в 20м²» покликана сприяти формуванню відповідального ставлення українців до навколишнього середовища. Метою акції є розміщення громадськими активістами постійного пункту збору відпрацьованих батарейок у м. Луцьку. Адже екологічна тематика не має згасати у Луцьку, весняне прибирання «Зробимо Луцьк Чистим», «Зробимо крок до чистих вулиць», а тепер ініціатива по збору відпрацьованих батарейок є логічним продовженням роботи по збереженню чистоти Луцька, і що не менш важливо, хорошим прикладом співпраці соціально активного бізнесу і громадських організацій.

Вже у четвер, 20 червня, ви маєте можливість передати відпрацьовані батарейки до пластикового контейнера для збору батарейок, спеціально встановленого у 4-х місцях Луцька.

1. Центр туристичної інформації

м.Луцьк вул. Сенаторки Левчанівської, 2

(вул. Лесі Українки, 21)

Телефон: + 38 (0332) 72-34-19

2. Луцьк-Експо

офіційний дилер «ТОВ Хонда Україна» в Волинській області:

м. Луцьк, вул. Дубнівська, 12

Телефон: + 38 (0332) 28-44-40

3Гіпермаркет “ТАМ-ТАМ”

м. Луцьк, проспект Соборності, 43

Телефон: + 38 (0332) 785-120

4. Коворкінг-центр “РЕПОРТЕР”

м.Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх

Телефон: + 38 (0332) 29-35-29

 Надалі весь зібраний матеріал буде утилізований.

У Луцьку хочуть зробити постійний пункт прийому батарейок, фото-1

Чи знаєте ви, що в Україні є власний завод для переробки батарейок. Він знаходиться у Львові, це державне підприємство «Аргентум». Однак наразі завод не працює у зв’язку з «відстуністю сировини для виходу на робочі об’єми» і приймає батарейки для подальшої переробки, яка проводиться за наявності достатньої кількості сировини. Саме тому «Хонда Україна» звертає увагу українців на цю проблему, тим більше що пункти прийому батарейок працюють в багатьох містах.

Небезпеку батарейок для навколишнього середовища не можна недооцінювати. На кожній батарейці є маркування, яке попереджає про небезпеку, у разі її викидання разом із звичайним сміттям. Адже в звичайних батарейках є багато токсичних елементів, зокрема, важкі метали (цинк, марганець, нікель та ін), які навіть у незначній кількості здатні завдати шкоди природі. Так, потрапивши в землю, всього одна пальчикова батарейка здатна зіпсувати 400 л води і 20м² грунту. Викинувши всього дві пальчикові батарейки з ліхтарика, ви зробите непридатною до споживання дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...