• Головна
  • Американський досвід страхування: що потрібно знати українським компаніям
18:00, 5 квітня

Американський досвід страхування: що потрібно знати українським компаніям

Американський досвід страхування: що потрібно знати українським компаніям

Україна вивчає страховий ринок Америки: відбираємо найкраще

Згідно зі звітом «Insurance Barometer 2020» від галузевих груп LIMRA та Life Happens, у США 41 мільйон людей кажуть, що їм потрібне страхування життя, але у них його немає. Це можна пояснити схильністю людей завищувати його вартість.

Сприйняття доступності та цінності може утримати людей від покупки необхідного їм страхування життя. Більше половини респондентів у звіті Insurance Barometer заявили, що поліс на суму двісті тисяч доларів для здорового 30-річного коштуватиме 500 доларів на рік або більше. Але середня вартість ближча до 160 доларів на рік. Це досить велика розбіжність у вартості, що сприймається в порівнянні з фактичною вартістю. Можна порівняти ціну послуги в США з українською за допомогою порталу https://meta.ua/insurance/.

Страхуємо в Америці

Страхування життя – це підписана сторонами угода між вами та контрагентом. Переклавши сухі юридичні слова простою мовою — в обмін на преміальні страховик переведе заздалегідь обумовлені гроші, які ще називають «похоронні», бенефіціарам після вашого відходу в інший світ.

Бенефіціари можуть використовувати гроші для будь-яких цілей, які вони виберуть. Часто це включає оплату повсякденних рахунків, погашення кредиту за житло або договір на перебування дітей у престижному коледжі. Наявність оцінної сітки страхування життя може гарантувати, що близьких не виставлять на вулицю і не змусять сплачувати рахунки померлої людини.

Визначають такі види базового страхування життя: умовно термінове та постійне. Постійне захищає до кінця життя. Роль термінового полягає у підтримці людини на певний термін. Як правило, він не перевищує п'ять - сім років. У Штатах це найпривабливіший вид угоди.

Ціна питання

Вартість страхування життя значно варіюється в залежності від декількох різних факторів.

Ось деякі з найпоширеніших:

  • Вік.
  • Охорона здоров'я. Здоров'я дуже впливає на ваші витрати. Страховик неупереджено та ретельно проаналізує медичні протипоказання. На основі цього фахівець веде розрахунок.
  • Стиль життя. Проблеми із законом (наприклад, засудження DUI), судимість, а також небезпечні професії та хобі можуть призвести до підвищення ставок страхування життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини страхування #Мета
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...