• Головна
 • Що необхідно врахувати при виборі проєкту одноповерхового будинку із бруса для своєї сім'ї
Новини компаній
19:54, 31 травня 2022 р.

Що необхідно врахувати при виборі проєкту одноповерхового будинку із бруса для своєї сім'ї

Новини компаній

Проєкти одноповерхових будинків із колоди: на що потрібно звернути увагу при проєктуванні будинку?

Правильно розроблений проєкт є основою зведення будинку мрії. Неординарні проєкти одноповерхових дерев'яних будинків із бруса приваблюють замовників дизайнерським виконанням та практичністю. Дерев'яні будинки екологічні, зручні та комфортні для проживання, а також створюють корисний для здоров'я людини мікроклімат.

Що необхідно врахувати при виборі проєкту одноповерхового будинку із бруса для своєї сім'ї, фото-1

Особливості та переваги проєктів одноповерхових котеджів з дерева

Безумовно, одноповерхові будинки проєкти не можуть конкурувати за кількістю архітектурних елементів з двоповерховими або мансардними будинками. У них відсутні мансардні вікна, частини стельового перекриття між поверхами (друге світло) та інші ефектні стилістичні рішення, властиві багатоповерховим спорудам. Але це не означає, що дерев'яні будинки та котеджі одноманітні. Різноманітність будматеріалів, нестандартне планування внутрішніх приміщень, різнопланові прибудови, тераси та гаражі надають одноповерховим будиночкам індивідуального та неповторного стилю.

 • Крім естетичної складової, проєкт одноповерхового будинку з колоди має низку інших переваг:
 • Надійність і довговічність будівлі - при грамотно складеному проєкті одноповерховий будинок із бруса прослужить понад 50 років без суттєвого ремонту.
 • Використання мінімальної кількості іншого оздоблювального матеріалу для збереження фактури деревини.
 • Дерев'яні одноповерхові котеджі за рахунок невеликої ваги коробки не вимагають створення посиленого фундаменту, що дозволяє зменшити кошторис на будівництво.
 • Під час будівництва немає необхідності використовувати спецтехніку та обладнання, що також здешевлює проєкт.
 • Спрощується можливість перепланування кімнат, на відміну від багатоповерхових будинків.
 • Система опалення одноповерхового котеджу простіша та економічніша у фінансовому плані.
 • Одноповерховий дерев'яний будинок комфортніший і безпечніший для дітей та людей похилого віку через відсутність сходів між поверхами.

Як підібрати проєкт одноповерхового будинку для себе та на що звернути увагу

Розглядаючи одноповерхові будинки проєкти з плануванням, потрібно врахувати низку факторів, котрі безпосередньо впливають на комфорт мешканців:

 • Корисну площу простору виходячи з кількості членів сім'ї.
 • Орієнтацію будівлі щодо частин світла: кухню, наприклад, бажано розташовувати зі сходу, щоб вранці вона гарно освітлювалася.
 • Планування приміщень: санвузол необхідно обладнати подалі від спальних кімнат, щоб не чути звуки комунікацій, які б заважали відпочинку. А ось дитячу кімнату бажано розташовувати ближче до спальні батьків.
 • Необхідну кількість санвузлів та ванних кімнат з урахуванням чисельності людей у ​​сім'ї та можливих гостей у будинку.
 • Ефективну систему водопостачання, опалення та каналізації для раціонального використання енергоресурсів та їх доступності.

Типовий чи індивідуальний проєкт: який вибрати?

Готові проєкти одноповерхових будинків розраховані на багаторазове використання та розроблені з урахуванням запитів багатьох клієнтів, але без прив'язки до земельної ділянки, де планується будівництво. Тому, як правило, типові проєкти вимагають доопрацювання.

Індивідуальний проєкт розробляється виходячи з побажань замовника. Тобто будинок буде абсолютно повністю адаптований під вимоги сім'ї.

На сайті компанії «ДеревоДім» - https://derevodim.com.ua/tag/one-storey-houses, ви зможете ознайомитися з готовими проєктами одноповерхових будинків або замовити індивідуальний проєкт під себе. А у випадку замовлення будівництва, ви отримаєте проєкт у подарунок. Компанія вже давно та успішно займається проєктуванням та будівництвом одноповерхових будинків із бруса, що підтверджують численні позитивні відгуки замовників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...