• Головна
 • Вартість медичного препарату Брилінта у Луцьку
Новини компаній
07:32, 6 червня 2022 р.

Вартість медичного препарату Брилінта у Луцьку

Новини компаній

Brilinta ‒ це медичний препарат, виробництвом якого займається компанія «АстраЗенека». Він належить до групи антикоагулянтів, які рекомендовані для прийому під час серцево-судинних захворюваннях. Також даний препарат призначається для попередження появи ускладнень та багатьох небезпечних ситуацій, що можуть стати загрозою для здоров’я та життя. Ліки потрібні пацієнтам з наступними симптомами:

 • Перебування у передінфарктному чи передінсультному стані;

 • Зростання ризику виникнення серйозних ускладнень після перенесених хвороб: тромбоемболія та кардіогенний шок.

 • Наявність ускладнень після коронарного синдрому.

Де можна купити Брилінту в Луцьку?

Основою для ліків є речовина тикагрелор, який пригнічує дію тромбоцитів і знижує ризик розвитку ускладнень серцево-судинних захворювань. Сам препарат відпускається з обов’язковим рецептом від лікаря. Брилінта купить в Луцьку можна не скрізь, але ліки є у доступі як у стаціонарних медичних закладах, так і спеціалізованих інтернет-сайтах. До того ж, ймовірність знайти засіб у наявності невисока, плюс існує дуже високий процент придбати підробку. Препарат може виявитися неякісним і не дати необхідного ефекту, що призведе не тільки до марної витрати грошей. Відсутність якісного лікування може спричинити погіршення стану здоров’я пацієнта.

Ціни на Брилінту в аптеках Луцька варіюються від 1747 грн до 3000 грн. 

Нижча ціна дійсна тільки при попередньому бронюванні від двох упаковок препарату. Зробити замовлення даних ліків у інтернеті доволі складно, а дізнатися про наявність необхідного препарату у телефонному режимі також не завжди можливо. Тим більше, зараз в умовах воєнного стану не завжди можуть вчасно доставляти препарат. Виникають складнощі із транспортуванням, можливі обмеження у роботі закладів.

Як замовити оригінальний препарат Брилінту без черги і за оптимальною вартістю?

Вам необхідно звернутися до офіційного постачальника Брилінти в Україні на сайті: https://www.piluli.info/ . Тут всі лікарські засоби мають підтвердження якості, їх можна придбати за ціною виробника, без передоплати і зі швидкою доставкою до Києва, Львова, Вінниці, Дніпра, Чернігова та ще 25 міст України.

Ви можете придбати препарат, обравши пропозицію з найкращою для вас ціною на лікарський засіб та найбільш зручний спосіб доставки. Варто відзначити, що Брилінта ціна в Луцьку за одну упаковку (14 таблеток у 4 блістерах) залежить від кількості упаковок у замовленні:

 • придбання 3 упаковок буде оцінено в 1000 грн за 1 штуку;

 • придбання 5 упаковок – 900 грн/1 штуку;

 • придбання 10 упаковок обійдеться лише у 850 грн/1 штуку.

Таблетки Брилінта призначають за наявності у хворого є схильності до атеротромботичних ускладнень, а також для профілактики виникнення інфаркту міокарда та інсульту та ризику виникнення атеротромботичних ускладнень. Крім того, препарат використовують для звуження коронарних артерій з метою запобігання подальшим ризикам і ускладненням. Тривалість лікування Брилінтою становить рік, тому оптимальним варіантом будет придбання одразу 10 упаковок лікарського засобу. При замовленні на сайті покупець отримає:

 • безкоштовну консультацію спеціаліста;

 • необхідну документацію з інформацією про властивості препарату Брилінта, його складників та про фармацевтичну фірму-виробника;

 • гарантію із вказуванням оригінальності ліків, яка складається із сертифікатів якості та відповідності;

 • можливість підписатися на розсилку зі сповіщеннями про акції, знижки та іншу корисну інформацію;

 • участь у дисконтній програмі, з допомогою якої можна отримати додаткову знижку 10% за кожне замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...