Новини компаній
09:06, 15 вересня 2022 р.
В чому різниця між розміром 60x60 і 60x120: популярні типорозміри керамограніту
Новини компаній
Всі основні властивості керамогранітної плитки – міцність, вологовитривалість та зносостійкість – мають ті самі значенні у всіх типорозмірах. Саме тому, купуючи керамограніт для облицювання ванної кімнати чи кухні, спочатку варто визначитись саме з орієнтовним дизайном кімнати. Адже типорозмір впливає саме на систему кладки, варіанти оформлення та те, який настрій, колір та фактуру буде мати поверхня. Інтернет-магазин PLITKA4YOU пропонує всі популярні типорозміри кераміки, включно із найменшими плитками розміром 5 на 5 і до найбільшого, що сягає чверті метра по довжині. Інтернет-магазин може запропонувати велике різноманіття кольорів, видів поверхонь, стилістики виконання та оздоблення. А ми зараз спробуємо пояснити як розмір плитки впливає на оформлення конкретного будинку, офісу чи комерційного приміщення. І для якої мети активно застосовують раніше не типовий формат –керамограніт 60x120.
Класика завжди має попит: чарівний квадрат 60 на 60
Керамограніт 60x60 є класичним типорозміром плитки. Він застосовується практично у всіх видах роботи з цим керамічно-оздоблювальним матеріалом. І головний плюс використання квадратної плитки розміром 0,6 м – можливість створення будь-якого візерунка чи створення рівномірно заповненої поверхні.
Універсальність типорозміру дозволяє застосувати його як для оздоблення ванної кімнати, так і вітальні чи офісного приміщення.
Розмір 60 на 60 – середній показник серед інших плиток за величиною. Його зручно:
- класти у великих чи малих приміщеннях;
- транспортувати, оскільки він має оптимальну вагу;
- зручну форму для комбінування малюнку.
Мала вага і комфортність кладки, зумовлюють популярність такого типорозміру у дизайнерів, що намагаються мінімальними витратами створити гарний дизайн та досягти гармонії між вартістю оздоблення і його якістю.
Керамограніт 60 на 120: прямокутне рішення
Прямокутна плитка із розміром 60 на 120 сантиметрів має свої особливості використання. Це дещо специфічний формат використовують для підлоги чи стіни, коли намагаються досягти ефекту рівномірного заповнення поверхні. Стрункі ряди прямокутної плитки не створюють мозаїчну різноманітність, а навпаки посилює враження одноманітної поверхні, злиття кольору, малюнку чи рельєфу.
Така плитка ідеально підходить для облицювання ванної кімнати чи кухні, де зазвичай намагаються створити приємний, але одноманітний фон і розділити інтер’єр іншими засобами.
Стик такої плитки мало помітний навіть зблизька, адже поєднуваних матеріалів для стикування в цьому випадку потрібно майже вдвічі менше, ніж для квадратної плитки. Однак і класти її трохи складніше, адже вона може мати нахил у бік більшої довжини. Саме тому, для вирівнювання іноді застосовують підхід у вигляді кладки з вертикальним орієнтуванням. Такий стиль кладки дозволяє краще розміщувати плитку і замощувати поверхню значно швидше, витрачаючи приблизно ті самі ресурси.
Інші типорозміри плиток
Кермогранітні плитки мають велику кількість типорозмірів. Наприклад, деякі сорти досягають розміру 10 на 10 см або 10 на 18 см. Такі великі плитки дуже зручні для укладення підлоги на великих площах і з великою швидкістю із збереженням необхідної якості робіт.
Підбір типорозміру плиток варто робити із врахуванням певних особливостей кімнат та їх оздоблення. Інтер’єри де потрібно продемонструвати якісний і різнобарвний малюнок водночас – це кімнати де мають бути квадратні плитки різних розмірів, включно з найпопулярнішим формфактором 60х60. Інтер’єри де потрібно створити мономалюнок, імпозантний вигляд, можна сформувати завдяки саме прямокутній формі плитки. Вона допоможе також візуально розширити приміщення і створити ілюзію більшої площі приміщення. Навпаки, квадратні форми допоможуть створити ілюзію скорочення простору, його компактності та затишку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:23
9 грудня
15:24
9 грудня
15:00
9 грудня
23:44
6 грудня
22:29
4 грудня
live comments feed...