• Головна
  • Рідина для под систем — що потрібно знати про жижку
Новини компаній
09:27, 22 жовтня 2022 р.

Рідина для под систем — що потрібно знати про жижку

Новини компаній

Рідина для електронних сигарет є сумішшю двох основних компонентів: пропіленгліколю (PG) і гліцерину (VG). Додатково в суміш може додаватися:

  • невелика кількість нікотину, для забезпечення удару по горлу та ефекту накурювання;
  • дистильована вода для підвищення плинності, кращого змішування та зниження загальної температури нагріву;
  • ароматизатор для надання бажаного смаку. Це хоч і не обов'язково, але приємно.

Варто враховувати, що компоненти повинні мати сертифікати, що підтверджують їхнє безпечне застосування в харчовій промисловості. Варто купувати жижі для подів, походження та якість яких продавець може обґрунтувати.

Виберіть співвідношення PG/VG в краплях для подів

Кількість PG і VG безпосередньо впливає на те, чи сподобається вам паріння. Деякі люди чутливі до PG і потребують рідини з вищим вмістом VG, щоб зменшити подразнення, спричинене PG. Співвідношення 70:30 PG до VG є гарною відправною точкою у той час, як 60:40 або 50:50 може розв'язувати проблему для чутливих до PG.

Рідина для под систем — що потрібно знати про жижку, фото-1

Ви повинні пам'ятати, що VG створює більше пари, але гірше передає смак. Зниження рівня PG може означати, що ви втратите задоволення від аромату.

Рівень нікотину в жижі для подів

Важливо вибрати жижу для pod систем з найсильнішим рівнем нікотину, з яким можете впоратися. Доступні дози (зазвичай від 0 до 36 мг/мл) є орієнтовними, як і кількість викурених сигарет. Легкий курець, який викурює всього 5 або 6 папірос на день, може потребувати високого рівня речовини в рідині для pod. Це пов'язано з тим, що він глибоко затягується, коли палить, що може доставити від 1 до 3 мг нікотину, незалежно від рівня, вказаного на пачці. Заявлені дози значною мірою безглузді, оскільки отримані за допомогою курильної машини, тоді як люди можуть змінювати спосіб куріння, щоб отримати те, що їм потрібно від цигарки.

Рідина для под систем — що потрібно знати про жижку, фото-2

Якщо викурюєте більше однієї пачки сигарет на день, навіть рідини з вмістом нікотину 18 мг/мл може бути недостатньо. Якщо це так, завжди можете поповнити запаси новою жижою для под системи. Головне — не бійтеся купити пристрій з рідиною — вони, ймовірно, коштуватимуть приблизно стільки, скільки блок сигарет. Але девайси скоро окупляться, особливо якщо кинете курити відразу або якнайшвидше. Продовжувати палити під час паріння — погана ідея, оскільки рано чи пізно це поверне до тютюну.

Останні коментарі

Намагайтеся не знижувати рівень нікотину занадто швидко. Це станеться природним чином, оскільки чистий nicotine викликає менше звикання, ніж у тютюновому димі (з різних причин, але в основному через взаємодію з іншими речовинами в димі). Також варто бути обережним, коли ви переходите на більш сучасні пристрої. Це може створити хибне враження, що рівень нікотину надто високий.

Отже, насолоджуйтесь досвідом. Спробуйте нову жижу, купіть більш потужний девайс, придбайте щось просунуте, поділіться задоволенням з іншими вейперами. Максимально використовуйте все, що ніколи не могли зробити, коли курили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...