• Головна
  • Будівництво полікарбонатної теплиці своїми руками
Новини компаній
15:00, 31 жовтня 2022 р.

Будівництво полікарбонатної теплиці своїми руками

Новини компаній

Теплиця – це споруда, без якої не обходиться майже жоден дачник, бажаючий отримувати урожай весь рік. Теплиці з полікарбонату https://novateplica.com.ua/uk/teplitsy-iz-polikarbonata/ – це грамотні та практичні конструкції, за допомогою яких можна збільшити якість врожаю овочевих культур.

Купити теплицю можна в інтернет-магазині «Нова Теплиця». Спеціалісти швидко зберуть її, та вже за кілька годин можна буде починати користування. Проте, тим, хто хоче зробити все самостійно, можна просто придбати матеріали, та спробувати обійтися без допомоги фахівців.

Етапи будівництва теплиці та ціна

Все починається з вибору місця, де саме буде розташована конструкція. Далі йде проект, з кресленням та кошторисом матеріалів. Розраховувати матеріали та ціни на теплиці https://novateplica.com.ua/price/ фермерського типу, потрібно лише знаючи розміри, площу, висоту, характеристики матеріалу та інші дані майбутньої будови. Далі:

  • заливається фундамент під майбутній каркас;
  • встановлюється сам каркас;
  • розкроюється та обшивається полікарбонатом торці.

Під час нарізки обраного матеріалу для покриття, необхідно брати до уваги його стандартні розміри. Так можна значно заощадити на відходах. Листи полікарбонату легко розкроюються циркулярною пилкою чи електролобзиком. Перед нарізкою потрібно зробити розмітку, а після, так само, розмітити місця кріплень та просвердлити отвори. Потім починається монтаж.

Спеціальні профілі та самі полікарбонатні панелі, кріпляться на каркасі з використанням ущільнювачів, термошайб та кришок термошайб. Діаметр саморізів має буде на кілька міліметрів більшим, ніж отвір. Після того, як панелі було щільно встановлені, потрібно забезпечити герметичність та теплоізоляцію. Для цього використовують спеціальну самоклеючу та перфоровану стрічку, яку можна придбати в будь-якому будівельному магазині.

Чим покривати теплицю?

Покриття може бути як під полікарбонат так і під плівку. Теплиця під плівку https://novateplica.com.ua/uk/tepliczy-pod-plyonku/ може бути подвійною для кращого зберігання тепла в середині. Така теплиця може бути комбінованою, в якій торці обшиваються полікарбонатом, а верх покривається плівкою. Теплична плівка затягується мотузками на торцях теплиці. Можете переглянути встановлення теплиці під плівку 200 мікрон комбіновану на відео.

Як обрати полікарбонат для теплиць

Розібравшись з етапами процесу складання конструкції, залишається дізнатися, який саме полікарбонат придбати. Тут все просто – стандартні стільникові листи, з товщиною, яка найбільше підходить користувачу. Матеріал має багато переваг:

  • легко монтується та добре зберігає всі необхідні якості;
  • легко гнеться та має хорошу здатність пропускати світло всередину;
  • не потрібно встановлювати жорсткі каркаси;
  • здатен витримувати температурні перепади та вологість.

Щоб монтувати стільниковий полікарбонат, знадобиться, також, профільний. В подібних теплицях можна вирощувати дуже широкий асортимент різних культур. Вони допомагають не тільки швидко збільшувати кількість урожаю, але й дають можливість отримувати його навіть в холодний період року.

Проте, необхідно пам’ятати також, що неможливо обійтися самим лише будівництвом тепличної конструкції. Для отримання багатого врожаю, знадобиться оформлення правильного освітлення, поливу, циркуляції повітря, теплового режиму і т.д. Всім цим можуть забезпечити, та допомогти встановити за лічені години, спеціалісти з компанії Нова Теплиця https://novateplica.com.ua/uk/ від Леоніда Марковича в Україні.

Перегляньте відео встановлення теплиці Ідеал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...