• Головна
  • АЗК UPG Волині вже продають зимовий EURO DIESEL
Новини компаній
10:00, 14 листопада 2022 р.

АЗК UPG Волині вже продають зимовий EURO DIESEL

Новини компаній
АЗК UPG Волині вже продають зимовий EURO DIESEL

Гарні новини для водіїв Волині, автомобілі яких мають дизельний тип двигуна. Вам більше не потрібно хвилюватися чи заведеться ваша зозулька першого ж морозного ранку. У мережі АЗК UPG стартував продаж зимового ДП (Євро-5), яке забезпечує безперебійну роботу двигунів при зниженні температури повітря до – 20°C.

UPG однією з перших завезла на паливний ринок країни зимовий EURO DIESEL, дбаючи про те, щоб примхи погоди не застали клієнтів зненацька.

АЗК UPG Волині вже продають зимовий EURO DIESEL, фото-1

Лояльність та стабільність цін – ще одна незмінна перевага, чому водії обирають UPG. У компанії розповіли, що наявність власного автопарку бензовозів та газовозів, який є одним із найбільших у країні, надає можливість оптимізувати затрати на логістику. Саме це впливає на кінцеву вартість пального та робить стели з цінником на АЗК привабливішими для українців.

Зимове дизпаливо експортується напряму з Європи, як і все пальне мережі АЗК UPG. Стійкий до холоду EURO DIESEL відповідає високим технічним характеристикам, екологічному стандарту та вимогам ДСТУ. Пальне високого класу гарантує легкий розгін автівки, чудову маневреність, стабільну та безпечну експлуатацію двигуна взимку.

Швидкий запуск двигуна при використанні зимового дизпального від UPG визначає його цетанове число – вище позначки 50 (залежно від партії). У морози воно забезпечує більший ККД дизельного двигуна і повне згоряння пального. Ще один важливий показник якості пального, а саме вміст сірки та ароматичних вуглеводнів, у пальному також у межах норми.

Зимовий дизель цього класу ще й тому найкращий вибір, що згідно зі стандартом температура спалаху в закритому тиглі не може бути нижчою 55 одиниць. Масова ж частка різних домішок – не повинна перевищувати 24 мг/кг, а гранична температура фільтрованості не має перетинати позначку мінус 20 градусів.

Водії зі стажем знають, що якісне пальне дає можливість заощаджувати кошти, адже його використання передбачає менші витрати автомобілем.

АЗК UPG Волині вже продають зимовий EURO DIESEL, фото-2

Дбаючи про свою зозульку ви ще робите гарну справу для довкілля, адже п’ятий євро стандарт передбачає суворіші вимоги до ступеня очищення від часток, що забруднюють природу.

UPG закликає автолюбителів Волині завчасно підготувати своїх «залізних коней» до похолодань: замінити літню ґуму на зимову, перевірити справність автівок та використовувати виключно сезонне ДП, яке відповідає температурі повітря. Адже від цього залежить безпека на дорозі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зимовий дизель #дизель #UPG
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...