• Головна
  • Зі всіх кандидатів на звання «Почесний громадянин міста» луцькі депутати знали лише Ісуса Христа
10:02, 24 липня 2013 р.

Зі всіх кандидатів на звання «Почесний громадянин міста» луцькі депутати знали лише Ісуса Христа

Оскільки обранці громади обласного центру Волині нікого із кандидатів, запропонованих на звання «Почесний громадянин міста», окрім Ісуса Христа, не знали, то й голосувати за цей проект рішення відмовилися. Так вирішили у вівторок, 23 липня, члени постійної комісії з питань  комунального майна та приватизації Луцької міської ради.

До переліку запропонованих на це звання увійшли народний депутат Верховної Ради України першого скликання, громадський та культурний діяч Андрій Бондарчук, архітектор, автор «Будинку скульптора» Микола Головань, колишній директор Луцького підприємства електротранспорту Володимир Марушкін та історична постать Ісус Христос.

Остання кандидатура особливо зацікавила обранців громади. Опісля жвавих обговорень останнього кандидата члени комісії вирішили взагалі не голосувати за це питання, оскільки жодного із вище названих особистостей, окрім Ісуса Христа, представники громади не знали.

«Жодного із кандидатів –  чи на щастя, чи мені на сором – я не знаю», – зауважив голова комісії Олександр Пилипович.  Саме тому, наголосив він, голосувати за це питання не варто. Пропозицію Пилиповича колеги підтримали.

Аби дещо просвітити цих обранців громади, заступник Луцького міського голови Тарас Яковлєв взявся пояснювати, чим кожен із кандидатів для міста є цінним, і розказав про їхні громадську діяльність та здобутки. Щоправда, обійшовся без уточнень по останньому з кандидатів.

Вислухавши Яковлєва, обранці громади все ж вирішили, що цієї інформації замало і їм потрібно детально ознайомитись із діяльністю кожного. Тому голосувати за проект рішення депутати відмовилися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...