• Головна
  • Як розпочати продавати товари за кордон за допомогою компанії Just Export
Новини компаній
16:03, 30 грудня 2022 р.

Як розпочати продавати товари за кордон за допомогою компанії Just Export

Новини компаній
Як розпочати продавати товари за кордон за допомогою компанії Just Export, фото-1

Головне, що для цього потрібне – визначитися, що саме експортувати та до яких країн.

Нещодавно дослідницька агенція Info Sapiens оприлюднила цікаві результати опитування українських підприємців. Виявилося, що більшість опитаних власників малого та середнього бізнесу наразі шукають можливості виходу на міжнародний ринок. Така зацікавленість співпрацею із закордонними партнерами пояснюється зокрема зниженням платоспроможного попиту в Україні внаслідок війни. Водночас, ринок інших країн, зокрема ЄС, залишається відносно стабільним. Тож це суттєва можливість для українських компаній надалі отримувати та навіть збільшувати свій прибуток.

Фахівці Just Export успішно досягають цілей своєї діяльності, а саме – покращення експортних компетенцій українських виробників та виявлення нових ринків збуту. Завдяки цьому вже багато представників вітчизняного бізнесу отримали змогу вивести свою продукцію на закордонні ринки. Фахівці компанії за короткий час формують бази клієнтів в різних країнах, які зацікавлені в імпорті українських товарів. На цей час у Just Export опрацювали вже понад сто різних сфер бізнесу. Це відкрило шлях до співпраці з іноземними партнерами для великої кількості вітчизняних фірм.

Переваги роботи з Just Export

  • Найважливіша перевага - пошук іноземних ринків та формування бази потенційних імпортерів української продукції впродовж короткого терміну.
  • Клієнтові Just Export не потрібно самому шукати компанії, які могли б зацікавитися українським товаром, та встановлювати контакти з особами, що ухвалюють рішення. Всю цю роботу виконують спеціалісти компанії Just Export.
  • Ще одна перевага – отримання прямих контактів та достовірної інформації про варіанти співпраці із закордонними партнерами. Після цього він може працювати з ними безпосередньо, без участі третьої сторони.
Як розпочати продавати товари за кордон за допомогою компанії Just Export, фото-2

Клієнтська база обов’язково готується індивідуально для кожного замовника. Вся звітність – цілком прозора.

Невпинне зростання популярності українських товарів

Головне, що потрібно зробити, якщо ви бажаєте вийти на міжнародний ринок – це визначитися з країнами, в які бажаєте експортувати. Другим кроком стане підготовка переліку товарів, які ви бажаєте продавати. Спеціалісти Just Export відзначають, що бренди з України набирають шаленої популярності за кордоном, причому існують запити на абсолютно різні товари, навіть доволі незвичайні.

За словами співзасновника та СЕО Just Export Максима Халаберди, вітчизняна продукція має високу якість та відносно дешеву вартість, що цілком задовольняє іноземних покупців. Крім цього, вони цікавляться історією українського бренда, що зміг подолати серйозні перешкоди та вийти на міжнародний ринок. Максим Халаберда вважає, що зараз – найкращий час для українських підприємців, які бажають познайомити світ зі своїми товарами, тому що багато країн намагаються підтримати Україну. Але шукати потенційних партнерів краще все ж таки за допомогою фахівців, які вже мають досвід у цьому. Це дозволить суттєво зекономити ваш час.

Як запевняють у Just Export, в середньому клієнтам, зважаючи на зовнішні обставини, вдається впоратися з цим завданням упродовж 6 місяців. Втім, вийти на експорт можливо навіть за 2- 3 місяці - усе залежить від вашого бажання, наполегливості та навичок ведення переговорів. Щоб дізнатися деталі, пишіть на [email protected], або звертайтеся за телефонами +38 (067) 2514391; +38 (067) 2514399.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...