Господарський суд Волинської області вирішив, що Володимир-Волинська станція переливання крові повинна повернути борг в розмірі понад 62 тисяч гривень державному агентству резерву України Волинської області, - повідомляє «Під прицілом».

Зокрема, нещодавно до Господарського суду надійшов позов від заступника Волинського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах держави в особі державного агентства резерву України Волинської області бази спеціального  медичного постачання на Володимир-Волинську станцію переливання крові.

В позові йде мова про те, що відповідач повинен повернути борг в розмірі 62 269 гривень для державного агентства резерву України Волинської області бази спеціального  медичного постачання. Заборгованість, як виявилося, утворилася ще  1997 року, коли держагентство поставило відповідачу матеріальні цінності мобілізаційного резерву держави на вказану суму.

Однак, починаючи з дня постачання до сьогоднішнього, Володимир-Волинська станція переливання крові так і не повернула понад 62 тисячі гривень боргу.

На сьогоднішнє судове слухання відповідач не з’явився, але надіслав клопотання. В ньому просить відмовити у позові через важке фінансове становище станції. Проте жодних документальних доказів не надає.

Тож, суд вирішує справу слухати без відповідача й задовольнити позов повністю та стягнути з Володимир-Волинської станції переливання крові 62 269 гривень, не зважаючи на їхнє буцімто скрутне фінансове становище.