• Головна
  • Технічна допомога від польських партнерів прибула до Луцька
17:40, 6 березня 2023 р.

Технічна допомога від польських партнерів прибула до Луцька

Технічна допомога від польських партнерів прибула до Луцька , фото-1

В рамках договору пожертви між Ґданською Фундацією та Луцькою міською радою до Луцька прибув вантаж із технічною допомогою для теплопостачальних підприємств України, що постраждали від війни.

Так, договором передбачено передачу польською стороною вживаного, але повністю технічно-справного насосного обладнання різної потужності, клапанів та кульових кранів різного діаметру та інших елементів інфраструктури теплопостачання.

В цьому процесі, де ініціативною стороною виступила Ґданська Фундація в особі Кароля Ґзиля, заступника голови правління, за всебічної підтримки координатора технічної допомоги від Польщі Юрія Жерліцина та за організаційного сприяння Луцького міського голови Ігоря Поліщука, ДКП «Луцьктепло» виступило логістичним центром, який організував та взяв на себе доставку з міста Хелма до Луцька та забезпечив тимчасове складування.

Технічна допомога від польських партнерів прибула до Луцька , фото-2

Незабаром обладнання буде передано містам, яким воно потрібно, а кілька елементів насосного обладнання – як було погоджено з польською стороною: в якості покриття витрат, понесених при доставці, – буде передано ДКП «Луцьктепло».

Технічна допомога від польських партнерів прибула до Луцька , фото-3

Підприємство та Луцька міська територіальна громада висловлюють вдячність Ґданській Фундації за довіру та переконані, що передане обладнання якнайкраще сприятиме відновленню теплопостачання в тих регіонах, що найбільше постраждали від агресії росії.

ДКП “Луцьктепло”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...