• Головна
  • ВІЙСЬКОВІ МЕНЕДЖЕРИ, ПЕРЕКЛАДАЧІ ТА БУХГАЛТЕРИ
11:35, 1 серпня 2013 р.

ВІЙСЬКОВІ МЕНЕДЖЕРИ, ПЕРЕКЛАДАЧІ ТА БУХГАЛТЕРИ

За даними експертного оцінювання, проведеного рекрутинговим порталом SuperJob.ua,, професії менеджерів, бухгалтерів та перекладачів входять до ТОП-20 найбільш затребуваних сьогодні на українському ринку праці. Кожне підприємство потребує професійних керівників різних рівнів управління. Бухгалтер необхідний не тільки на великих підприємствах, але і для ведення дрібного бізнесу, приватним підприємцем, яких в Україні чимало, і які складають основу сучасної української економіки. Велика кількість спільних підприємств та ведення українським бізнесом зовнішньоекономічної діяльності вимагає кваліфікованих фахівців-перекладачів, які б спеціалізувалися на конкретних галузях економіки.

Аби забезпечити працевлаштування своїх випускників у різних сферах діяльності за обраними напрямами підготовки, Волинський інститут економіки та менеджменту постійно дбає над розширенням спектру послуг для власних студентів. Серед них поглиблене вивчення іноземних мов (для економічних спеціальностей), додаткові курси з основ бізнесу (для перекладачів), проходження закордонних практик, участь студентів у проектній діяльності. З нового ж навчального року студенти ВІЕМ матимуть можливість навчатися також і на військовій кафедрі. Таким чином, разом з дипломом бакалавра студенти отримають ще й звання молодшого лейтенанта запасу.

Поєднання цивільної та військової професій дозволить випускникам ВІЕМ претендувати на посади в силових структурах, державному управлінні та податкових службах. Кар’єрний ріст таких працівників почнеться з офіцерського звання. А це набагато вигідніші умови праці, ранги та заробітні платні. Шановні абітурієнти 2013 року використайте можливість здобути якісну вищу освіту безкоштовно та збільшити свій шанс на престижне працевлаштування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...