• Головна
  • Що таке промисловий та побутовий жировловлювач
Новини компаній
16:13, 13 березня 2023 р.

Що таке промисловий та побутовий жировловлювач

Новини компаній

Це тип первинних фільтрів для обробки стічних вод. Його конструкція дозволяє працювати незалежно від підключення до електромережі. Жировловлювач потрібен в побутовому користуванні, а також монтується в обов'язковому порядку на промислових підприємствах харчового напрямку. Підприємства з виготовлення консервації, напівфабрикатів повинні проводити первинну чистку відпрацьованого стоку перед випуском в загальну каналізацію. Для того, щоб захистити загальну мережу від наростів жиру, з якими потім складно боротися, використовують сепаратор жиру.

В залежності від об'єму стічних вод обирається установка. Принцип інженерної організації стоку впливає на монтаж фільтрів. Вони можуть встановлюватись одразу під раковиною або під землею на виході з об'єкта перед під'єднанням до загальної мережі каналізації. Купити жировловлювач потрібної моделі допоможе розробник інженерного проєкту. Установка здатна відфільтрувати основний об'єм забрудника, який вручну утилізується. Зручно, що це багаторазові комплекси, що не потребують нових фільтрів.

Який жировловлювач купити краще

Виробники вкладають унікальний потенціал в кожен жировловлювач. Ціна залежить від матеріалу сировини, типу конструкції, робочих можливостей:

  • По принципу роботи виділяють моделі гравітаційного характеру, що складаються з системи декількох відсіків. Завдяки тому, що рідина переливається між ними на різних рівнях, легший шар жиру виходить легко відфільтрувати. Деякі виробники пропонують біологічні моделі, в склад яких входить окрема загрузка с мікрофлорою, розраховану на певний час дії.
  • За продуктивністю стоїть показник об'єму.
  • Сировина. Зазвичай установки виготовляють з металів або пластику. Перші мають промисловий характер та дорожчі. Полімерні стійкі до взаємодії із жирним середовищем, також це стійкий жировловлювач. На сепаратори жирів ціна менша ніж на металеві. Вони не піддаються корозії, легкі, стійкі до агресивного хімічного середовища. У випадку пошкоджень полімерні фільтри заварюються.
  • Якщо обираєте повністю автономну установку, радимо звернути увагу на моделі із принципом самоочистки.

Коли потрібен жировловлювач побутовий

Через те, що будь-яка каналізаційна система забиваються з часом через нарости жиру на стінках труб, то застосовувати жировловлювач побутовий актуально навіть в новобудовах. Тому монтаж на кухні під мийкою має ряд переваг:

  • Монтується після мийки та посудомийної машини, тому в загальну мережу стоки поступають практично без добавок жиру.
  • Це невеликі агрегати, що відповідають розмірам кухонних тумбочок, тому з монтажем загальний вигляд приміщення не змінюється.
  • Серед пропозицій краще обрати жировловлювач з датчиком, що буде повідомляти про настання строку проведення чистки.
  • Побутові моделі не потребують живлення від електромережі. Для переливів достатньо сили водотоку.
  • Прилад просто обслуговувати. В залежності від об'єму посуду достатньо утилізувати сміття 1 раз у 4-6 тижнів.

Ефективність роботи напряму залежить від температурного режиму поступаючої води. Якщо у фільтр поступає кипяток, то назбираний залишок розчиняється й попадає в мережу. При температурі нижче 5°С жир перетворюється на тверді шматочки та також викидається до каналізації. Оптимальні температури для миття посуду від +10 до +27°С.

Сепаратор жиру має бути обов'язково герметичним, а то через незначний час може з'явитися неприємний запах.

Який вибрати жировловлювач: ціна

На вартість фільтру впливають фактори, перелічені вище. Обрати оптимальну модель допоможуть консультанти фірмових точок продаж. Вивчайте промо ролики про різні моделі. Окрім параметрів обирайте за оглядовими експериментами, і будете чітко розуміти, наскільки прилад готовий впоратись з вашими завданнями.

Не забувайте врахувати розмір комунікативних виходів, місце для майбутнього апарату, в результаті ви отримаєте задовільний результат. Віддавайте перевагу перевіреним виробникам. Приваблює простий монтаж, для проведення якого не потрібні спеціальні знання. Усі супровідні аксесуари доступні у всіх продавців сантехніки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...