• Головна
  • Результативне лікування алкоголізму: на дому чи все ж у спеціалізованому закладі?
Новини компаній
18:01, 13 березня

Результативне лікування алкоголізму: на дому чи все ж у спеціалізованому закладі?

Новини компаній

Щорічно в Україні збільшується кількість людей, які потребують ефективного лікування алкоголізму Луцьк та в інших містах країни. Досить дивним можна вважати не лише стабільну динаміку збільшення залежних від алкоголю людей, але й відповідно те, що все частіше лікування потребують саме люди у віковій категорії від 18 до 35 років.

У будь-якому випадку лікувати алкогольну залежність не лише можливо, але й потрібно. Адже якби нам того не хотілося, ігнорування цієї проблеми ні до чого хорошого не приведе. Якщо ви не хочете аби ви або хтось із ваших близьких через цю залежність втратив своє здоров'я та зв'язок зі світом й оточуючими, потрібно якомога швидше починати активно діяти.

Результативне лікування алкоголізму: на дому чи все ж у спеціалізованому закладі?, фото-1

Лікуватися самостійно чи з допомогою спеціалістів?

Почнемо з того, що лікування алкогольної залежності самостійно звісно можливе. Проте зазвичай воно буде результативним лише на ранніх стадіях такої залежності. Якщо у людини спостерігається вже пізній етап залежності, який характеризується уразливістю та відповідно її нездатністю брати себе в руки і відмовлятися від алкоголю, без лікування алкоголізму в Луцьку у спеціалізованому закладі під наглядом професіоналів своєї справи просто не обійтися.

Правда тут варто розуміти, що велика кількість різноманітних наркологічних центрів, які працюють сьогодні в Україні, пропонують так би мовити, м’яко кажучи ефективне лікування алкогольної залежності на дому або іншими словами коли досвідчені наркологи з психологами час від часу приїжджають до пацієнта до дому та контролюють весь процес лікування. Гарантувати ефективність тут навряд чи можна, оскільки цілодобове лікування в медичному закладі буде набагато ефективнішим та стовідсотково дієвим.

Якщо ви теж хотіли б аби близька вам людина нарешті змогла позбутися від залежності, повернувшись до нормального життя, тоді саме час ближче познайомитися з наркологічним центром «Медікон», де спеціалізуються на проведенні лікування від алкоголізму Луцьк всього за півроку часу.

Особливості центру та головні переваги

«Медікон» – сучасний український лікувальний заклад, де на практиці активно застосовують довгострокові методи боротьби із залежністю від алкоголю. Всім своїм пацієнтам в медичному закладі гарантують суворе дотримання політики конфіденційності. Основний акцент програми лікування робиться саме на реабілітацію психологічну та відповідно реабілітацію соціальну. Причому тут також не забувають надавати всю необхідну хворим медичну допомогу.

Лікування від алкогольної залежності проводиться за всесвітньо відомою програмою «Дванадцять кроків». При цьому хочемо зазначити і те, що психологи з психотерапевтами закладу доповнюють її цілим рядом інших ефективних методик. Лікування від залежності можливе лише в умовах госпіталізації. Спеціально для того аби хворому було якомога комфортніше тут знаходитися, у закладі потурбувалися про:

  • організацію панування тут дружньої та домашньої й комфортної атмосфери;
  • створення всіх умов для обов'язкового відновлення психоемоційного з фізичним здоров'ям;
  • індивідуальний підхід до хворих, аби вся робота, яка тут проводиться з метою лікування, в кінцевому результаті дала свої плоди.

Вартість лікування в цьому закладі теж досить демократична та підійде усім, кому справді потрібна кваліфікована допомога. Для того аби обговорити цікаві для вас моменти майбутньої співпраці, зверніться в наркологічний центр «Медікон», використовуючи контактну інформацію, яку ви знайдете на офіційному інтернет сайті закладу, що розташований за адресою – nonarcotic.com.ua.

  • +380684615665
  • +380507660785
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...