• Головна
  • Частина підприємців Луцького ринку залишилися на «пташиних правах»
16:02, 1 серпня 2013 р.

Частина підприємців Луцького ринку залишилися на «пташиних правах»

Луцька міська рада не продовжила для Приватної фірми «Скорпіон-сервіс» права оренди пяти земельних ділянок для обслуговування торгових рядів на Центральному (Старому) ринку. Підприєці, які торгують на цих ділянках, заявили, що опинилися у невизначеній ситуації

1 серпня Луцька міська рада не прийняла рішення про поновлення договорів оренди на земельні ділянки на вулиці Глушець на один рік. 

Мова йде про 5 ділянок для обслуговування торгових рядів, строк оренди який саме закінчився. 

Як пояснили у прес-службі «Скорпіон-сервіса», раніше землю давали в оренду на 5 років, а в останні роки - лише на рік. Це пов’язано з тим, що місто не може визначитися їз далекоглядною стратегією розвитку Центрального ринку. Тому процедура продовження термінів оренди - звична для всіх орендарів. 

«Скорпіон-сервіс» орендує тут землю вже понад десять років. Підприємець Олександр Новосад, який має дві торгові точки на ринку, каже, що тепер не знає, що йому робити.

«Ми опинилися на роздоріжжі. Нас влаштовує орендодавець, який є. Виходить, що ми орендували землю у «Скорпіон-сервісу», а тепер що буде?», - запитує Новосад.

Луцький міський голова Микола Романюк зазначав, що землю варто було дати в оренду на один рік, допоки остаточно визначиться стратегія розвитку цього району і перспективи існування там ринку як такого.

Категорично проти надання землі в оренду виступав депутат Богдан Шиба. Мовляв, потрібно рішення перенести на розсуд виконавчого комітету. Нехай підприємці звернуться до виконкому з проханням надати дозвіл на торгівлю. Якщо кіоски встановленні законно – такий дозвіл вони отримають.

 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...