• Головна
  • Чому бренд «Наша Ряба» обирають 7 з 10 українців?
Новини компаній
09:00, 30 березня 2023 р.

Чому бренд «Наша Ряба» обирають 7 з 10 українців?

Новини компаній

За найсвіжішим дослідженням Nielsen, «Наша Ряба» – улюблений бренд українців. Про курочку від «Наша Ряба» знає 98% українців, а обирає бренд 7 із 10 українців (тобто за винятком тих, хто не їсть курятину чи м’ясо узагалі).

І це не дивно – адже «Наша Ряба» істинно український бренд, який вже понад 20 років поруч з українцями і щодня доводить, що українське може бути найкращим. Компанія дотримується вимог біобезпеки, проводить дослідження, стежить за здоров'ям птиці, контролює якість корму і води, проводить ефективні санітарні обробки з метою уникнення виникнення будь-яких захворювань або стресу. 

Найсуворіші сертифікати якості доводять, що «Наша Ряба» – відповідальний бренд

На підприємствах впроваджена система НАССР, менеджмент харчової безпечності сертифіковано незалежним сертифікаційним органом у відповідності до ДСТУ ISO 22000 та BRC Food Safety, впроваджені сучасні технології виробництва, переробки та пакування продукції.

Сертифікати HAACP та BRC – одні з найсуворіших показників, їхня наявність свідчить про високий рівень безпеки та якості продукції. 

Бренд трубується також і про релігійні традиції, тож впровадив систему добровільної сертифікації згідно з нормами і вимогами Ісламу – HALAL.

«Наша Ряба» – чистий продукт: без антибіотиків, гормонів росту чи накачування водою

Курочка «Наша Ряба» виготовляється на трьох високотехнологічних заводах МХП – Миронівська птахофабрика, Вінницька птахофабрика та Оріль-Лідер). Усі вони пройшли незалежний аудит на замовлення Асоціації «Союз птахівників України» та підтвердили, що птиця – без антибіотиків. 

«Наша Ряба» — перша і єдина із класом «А» в Україні.

*Клас «А» — антимікробні засоби не використовуються на жодному із виробничих процесів («Вільне від антибіотиків»). Продукція під брендом «Наша Ряба» із відповідним знаком на упаковці від Асоціації «Союз Птахівників України», а також — нефасована продукція ТМ «Наша Ряба» у фірмових магазинах — без антибіотиків!

На птахофабриках птиця вирощується без застосування будь-яких гормонів росту, тобто у годуванні вони не використовуються, а також не вводяться у раціон будь-яким іншим способом.

Контроль на усіх циклах – «від зерна до полиці»

«Від зерна до полиці» – це не просто гасло, це європейський підхід до харчової безпеки та ефективний контроль на всіх етапах харчового ланцюга.

Корми для птиці «Наша Ряба» виробляють на заводах холдингу МХП, щоб бути впевненими в якості та безпеці. Функціонує відділ висококваліфікованих фахівців, які розробляють рецептури відповідно до потреб птиці, стежать за показниками. Рецептури кормів — унікальні, вони містять всі вітаміни і елементи, яких потребує птах на різних етапах життя. Всі інгредієнти суворо перевіряються службами якості, добавки мають офіційні дозволи використання в кормах. Регулярно проводяться лабораторні дослідження.

Налічує понад 1500 магазинів по Україні

В Україні налічується понад 1500 торгових точок власної мережі, також бренд легко знайти в усіх великих торговельних мережах України. 

Кожен із магазинів дотримується суворих стандартів якості. А це значить, що покупець завжди отримає саме те, на що розраховує, і навіть краще.

Сучасний і різноманітний асортимент

Асортимент бренда різноманітний і актуальний, адже допомагає готувати легше – це не тільки гомілки, крильця, філе, стегна, цілі тушки, а й фарші, стріпси, шніцелі, котлети, ковбаски та інші продукти на будь-який смак.

Бренд «Наша Ряба» визнаний у 80 країнах світу

Українська «Наша Ряба» є найбільшим експортером курячої продукції в Україні, що свідчить про стабільну якість продукції, яку визнали більше 80 країн світу.

Унікальна інформаційна лінія

Інформаційна лінія бренду – завжди готова вирішити будь-яке питання споживачів. Окрім того, у 2022 році інформаційна лінія стала ще ближчою, щоб допомагати українцям. Лінія «Наша Ряба» запустила сервіс «Наш зв’язок» з можливістю спілкування з психологом, виклику таксі, інформації про пункти незламності і оригінальними рецептами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Наша Ряба #МХП #MHP #Вінницька Птахофабрика #Миронівська птахофабрика #Оріль-Лідер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...