• Чемпіоном Першої ліги України з футзалу вдруге поспіль став луцький «Любарт»
11:44, 15 травня 2023 р.

Чемпіоном Першої ліги України з футзалу вдруге поспіль став луцький «Любарт»

Луцький «Любарт» вдруге поспіль став чемпіоном Першої ліги України з футзалу

Про це йдеться на фейсбук-сторінці клубу.

У неділю, 14 травня, «Любарт» востаннє вийшов на паркет в рамках Фіналу Чотирьох Першої ліги. Суперником «князів» став «ЗП Груп».

Лучани стартували з близької та драматичної поразки від «Яско» (1:2), але продовжили нехай і важкою, але класною перемогою над «Технологією-Агросвіт» (1:0). Натомість запоріжці двічі поступилися у складних протистояннях (1:2 та 2:3).

Сьогоднішній бій розпочався дуже жваво. Обидві команди активно атакували, але саме «Любар» дав лік голам. Олександр Сименко зміг зробити це сьогодні. Розібравшись із захисником в центрі поля, нападник рвонув вперед і знищив голкіпера опонентів - 1:0.

Такий успіх підопічних Назара Бугайчука не зупинив. Відстоявши власні ворота упродовж кількох хвилин, лучани знову рвонули вперед. Зробив це Мізюк. Проте цього разу запоріжці змогли швидко відповісти, засвітивши на табло 2:1.

На довгий час гра у Броварах заспокоїлася, але за кілька хвилин до кінця тайму «князі» знову вибухнули. З першими двома ударами Мізюка почергово справилися стійка та воротар. Але з третьої спроби гармата Богдана змусила кожного, хто це бачив, підскочити догори - 3:1! Одразу після забитого Бугайчук взяв тайм-аут, після якого Олександр Сименко зробив рахунок 4:1

В другій половині «ЗП Груп» пішли в бій з п’ятим польовим. Безумовно, завдяки штучній більшості, вони змогли притиснути «князів» до власних воріт. Проте захисні редути «Любарта» виявилися дуже міцними.

Відстоявши у захисті фактично всю двадцятихвилинку, волиняни кілька разів гостро пішли у швидкий відрив, і наостанок забили п’ятий гол. Зробив це капітан Владислав Козачок, який загалом продемонстрував неймовірну форму, зважаючи на те, що понад рік перебуває в лавах ЗСУ і лише кілька днів тому приїхав з фронту у відпустку.

У підсумку три команди набрали по шість очок. Але найкраща різниця забитих-пропущених саме в «Любарта», який вдруге поспіль стає чемпіоном Першої ліги з футзалу.