• Головна
  • Абітурієнти під час вступної кампанії сплутали волинський виш із луганським
10:00, 8 серпня 2013 р.

Абітурієнти під час вступної кампанії сплутали волинський виш із луганським

У Східноєвропейський національний університет цьогорічних першокурсників зараховують переважно за  другою та третьою хвилею вступу. Про це у коментарі ВІПу повідомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Андрій Слащук.

Те, що один із найпопулярніших вишів Волині зараховує першокурсників переважно за другою та третьою хвилею вступу, Андрій Слащук пояснює тим, що діти з найвищими рейтингами віддають перевагу столичним вузам. Мовляв, абітурієнти з хорошим рейтингом оригіналів документів під час першої хвилі зарахування не подають, відповідно планку рекомендованих до зарахування абітурієнтів систематично опускають.

Окрім того, Андрій Слащук зауважив, що є й такі вступники, які подають документи цілеспрямовано, тобто залишають одразу оригінали. Переважно так чинять майбутні фахівці спеціальності німецька філологія та вступники інституту мистецтв. «З такими факультетами працювати значно приємніше» - зауважив співрозмовник.

Також Андрій Слащук розповів про проблему, з якою довелось мати справу приймальній комісії під час прийому заяв. Так, він зауважив, що було декілька випадків, коли Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки плутали зі Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля. «Така плутанини була під час подачі електронних заяв», - пояснив співрозмовник. У таких випадках вуз ішов назустріч абітурієнтам і анульовував заяви. В інших же випадках забрати подані документи приймальна комісія не дозволяла, оскільки це суперечило правилам прийому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...