• Головна
  • Приватний будинок для престарілих «Едем» – ваша гарантія щирої турботи про рідних людей
Новини компаній
12:00, 22 травня 2023 р.

Приватний будинок для престарілих «Едем» – ваша гарантія щирої турботи про рідних людей

Новини компаній

До цього часу продовжуєте займатися пошуком такого закладу як найкращий дім для престарілих Львів для ваших рідних людей, де б їм змогли забезпечити найкращі умови проживання та перебування? Далі хочемо запропонувати вам більш близьке знайомство з приватним будинком для престарілих «Едем», де можуть забезпечити комфортне проживання для людей похилого віку відповідно до всіх норм зі стандартами безпеки та якості. Тут піклуються про психологічний та фізичний стан ваших близьких, водночас:

  • реалізуючи їх активне дозвілля;
  • обов'язково слідкуючи за здоров'ям та збалансованим харчуванням;
  • огортаючи літніх людей так необхідним їм піклуванням та любов'ю.

В цьому закладі давно працюють найкращі професійні спеціалісти з досвідом роботи у сфері професійного догляду за літніми. Саме тому тут надзвичайно добре знають про те, що ж потрібно людям похилого віку.

Основні вагомі переваги «Едем»

Приватний будинок для престарілих «Едем» – ваша гарантія щирої турботи про рідних людей, фото-1

Тутешні висококваліфіковані спеціалісти завжди привітні та добрі, чуйні та щиросердні до кожної людини похилого віку, яка тут проживає. Вони цілодобово слідкують за всіма мешканцями приватного будинку для престарілих, обов'язково тримають під контролем їх артеріальний тиск з прийомом ліків, а також контролюють температуру тіла і слідкують за іншими важливими для повноцінного життя показниками.

Задля комфорту гостей в такому закладі як дім престарілих «Едем» створені всі необхідні умови для чудового цілодобового догляду, високоякісного медичного обслуговування, корисного харчування та різноманітних дозвіллєвих заходів. В приватному будинку для престарілих «Едем» роблять все аби якомога краще доглядати за людьми, що страждають від таких хвороб як:

  • Альцгеймер та Паркінсон;
  • цукровий діабет 1-го та 2-го типів;
  • артрит з віковою деменцією та подагрою.

Серед послуг, що їх надає сучасний приватний будинок для престарілих Львів «Едем» знаходиться не лише комплексний професійний догляд, а й забезпечення належного догляду за всіма хворими людьми й з допомогою професійної доглядальниці з динамічним спостереженням за станом здоров'я та послугами хоспіс для літніх пацієнтів, котрі отримують терапію паліативного плану.

Що ще потрібно знати про «Едем»?

В цьому сучасному та комфортабельному закладі додатково мають неабиякий досвід роботи з пацієнтами, котрим довелося перенести інсульт з інфарктом міокарда, а також з пацієнтами після травм. Особливий підхід тут надають і до тих людей, кому було діагностовано онкозахворювання. Також варто згадати й про надання професійної допомоги всім людям, котрі належать до категорії людей з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі зараз ми говоримо і про:

  • зорові з слуховими порушеннями;
  • частковий з повним паралічем;
  • когнітивні з розладами пам'яті.

Для того, щоб почути відповіді на всі питання, які вас цікавлять, а також детальніше обговорити майбутню співпрацю, просто скористайтеся гарною можливістю зв'язатися з представником пансіонату для пристарілих «Едем» за допомогою одного із номерів телефонів: +38 (068) 835-10-57 або +38 (095) 660-10-25.

На сайті цього приватного закладу ви знайдете більше інформації про сам будинок престарілих та його роботу з послугами, що їх тут надають та філіалами закладу й особливостями оформлення. Тому не нехтуйте можливістю завітати за адресою – edem24.com.ua. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...