• Головна
  • За фінансування своїх проєктів змагаються організації у Луцьку
22:13, 24 травня 2023 р.

За фінансування своїх проєктів змагаються організації у Луцьку

Конкурсна комісія

Конкурсна комісія

У Луцькій громаді знову проходить конкурс проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Проєкти подали громадські та благодійні організації з метою отримати на їхню реалізацію фінансову підтримку з бюджету Луцької міської територіальної громади. Змагання ідей відбулося 23 травня у департаменті ЦНАП Луцька. Про це йдеться на сайті Луцькради.

Цього року фокусом у підтримці проєктів організатори визначили 12 напрямків. Серед них пріоритетні – утвердження української національної та громадянської ідентичності за напрямками національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання і соціально-психологічна допомога людям, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

За фінансування своїх проєктів змагаються організації у Луцьку , фото-2

У ході конкурсу, загальний кошторис якого становить 250 тисяч гривень, розглянули пʼять проєктів.

Громадська організація «Розвиток Волині» представила проєкт «Психоемоційне відновлення вразливих категорій мешканців Луцької громади». ГО «Інтелектуальний розвиток Волині» презентувало проєкт «Грайся, розвивайся». Громадська організація «Інклюзивні студії» запропонувала ідею проведення інклюзивної мистецької школи «Радість творення» із залученням дітей з інвалідністю для школярів Луцької міської територіальної громади. ГО «Спільна справа» переконувала у необхідності створення мобільної виставки «Історична та культурна спадщина Древнього Жидичина» як інструменту усвідомлення власної локальної культурної ідентичності. Громадське формування з охорони громадського порядку «Дефендер» представило проєкт «Психологічна та юридична підтримка ВПО та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах війни».

За підсумками оцінювання заявок переможців конкурсу визначатиме конкурсна комісія. Основними критеріями відбору будуть ефективність використання бюджетних коштів, повнота охоплення аудиторії та інноваційність. Максимальний обсяг фінансування одного проєкту коштом громади становить 50 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...