Новини компаній
16:58, 13 червня 2023 р.

Особливості ip відеокамер

Новини компаній

Щоб запобігти злочинам та забезпечити безпеку об'єктів, використовують системи відеоспостереження. Одним із ключових елементів таких систем є камери. Передачу якісного відео на великі відстані забезпечить ip відеокамера. Вона підключена до IP-мережі, що дозволяє здійснювати керування та контроль віддалено. Пристрої такого типу ідеальні для використання у великих будівлях або на відкритих майданчиках. Користувач зможе переглядати прямі трансляції з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

Ще одна особливість обладнання – гнучкість. Камери можна інтегрувати в існуючі системи безпеки та налаштувати відповідно до конкретних потреб. Асортимент моделей щорічно розширюється, тому можна придбати пристрої з додатковими корисними функціями (детектори руху, дистанційне керування). Використання IP-камер дозволяє зекономити кошти на створенні інфраструктури спостереження і забезпечує високу якість передачі відео.

Принцип дії ip відеокамер наступний: датчик зображення фіксує відеоматеріал, а цифровий сигнальний процесор перетворює його в цифровий формат. Отримані дані стискаються та передаються через мережу для перегляду та запису. Відеокамера може працювати без додаткового обладнання. Підключення одного пристрою достатньо, якщо треба захистити одну конкретну зону. Але для створення цілої системи відеонагляду потрібна додаткова техніка.

AaUHAV20eOvGSJVEkTmvpJ7rNeS6gi4pT5q5lrL0QOM3Sl-YA--hEWelasKGC0VgIncLTBpTRBFWA4mSDNR1oUpFa61zH_3q4z7CpgbDTQnJHwsYl3vzEhEfn7n27LcK7Wec4CNLhy6mKUcZ5cCJNmQ

Види ip-відеокамер

Пристрої поділяють за формою та способом установки:

  • Модульні. Універсальні моделі компактної форми. Монтуються на стінах, стелях, легко налаштовуються і можуть використовуватися для організації відеонагляду в офісі чи квартирі. При вуличному монтажі використовують моделі з захисним кожухом.

  • Купольні. Кріпляться на стелю, мають невеликі розміри, можуть бути обладнані поворотним механізмом. Існують моделі зі слотом для SD-карт, вбудованим мікрофоном. Для перегляду відеоматеріалу використовуються фірмові застосунки для Android, iOS або браузер ПК. Дизайн таких айпі камер дозволяє встановлювати їх і в приміщеннях, і на сходових клітках.

  • Циліндричні. Моделі з поворотним механізмом, можуть бути встановлені в приміщенні чи на вулиці. Існують варіанти з інфрачервоним підсвічуванням для цілодобового спостереження, тому такі пристрої часто купують, щоб контролювати об’єкти з підвищеним рівнем безпеки.

Для нагляду за великими територіями рекомендується обирати панорамні ip відеокамери, кут огляду яких дозволяє контролювати ситуацію на усьому об'єкті. Обладнання оснащене слотами для SD-карт, мікрофоном, має режим нічної зйомки.

Переваги використання ip відеокамер

При використанні пристроїв такого типу користувач отримує кілька відеопотоків з різною якістю сигналу: для перегляду на моніторі та зберігання на сервері. Перевагою є автоматичне покращення зображення та його стабільність під час трансляції. Обладнання не зазнає впливу аналогових шумів. Ще один плюс – захист переданих даних технологіями шифрування. При спробі фізичного зламу апаратури створюється копія архіву, де містяться  останні відеозаписи.

Сучасні моделі айпі камер мають багато додаткових функцій. Вони здатні розпізнавати обличчя, автомобільні номери. При виникненні тривожної ситуації на е-mail користувача або в мобільний застосунок приходить повідомлення. Можна налаштувати пристрій так, що він буде вмикатися тільки при фіксації руху, що знизить навантаження на мережу та допоможе зекономити електроенергію.

Серед інших переваг іп-камер:

  • велика роздільна здатність при компактних розмірах;

  • простота підключення без застосування додаткового обладнання;

  • автономність, що дозволяє монтувати відеокамери в будь-якому зручному місці.

Ip-відеокамери – це багатофункціональне обладнання, необхідне для фіксації та вчасного запобігання правопорушенням. Злочинець, потрапивши в об’єктив, ризикувати не наважиться. Пристрої доступні в різних цінових категоріях, тому кожен користувач зможе підібрати доступний варіант для своїх потреб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...