• Головна
  • Послуги доглядальниці з проживанням: кого і де наняти?
Новини компаній
15:00, 19 липня

Послуги доглядальниці з проживанням: кого і де наняти?

Новини компаній

Досить часто виникає ситуація, коли необхідно допомогти літньому або важко хворому члену сім'ї, забезпечивши йому грамотний та своєчасний догляд. Особливо актуальне це питання для наступних категорій:

  • родичів інвалідів;
  • глибоко літніх людей, які мають цілий «букет» хвороб;
  • людей, які перенесли операцію і потребують відновлення.

Найскладнішим питанням є необхідність перебувати з літньою чи хворою людиною 24/7. Зазвичай незручності пов'язані з тим, що всі родичі працюють, а для того, щоб забезпечити повноцінний догляд, необхідні гроші на ліки. Як вийти з такої скрутної ситуації?

Сучасне рішення: доглядальниця із проживанням

Найкращим варіантом є послуги доглядальниці з проживанням. Багато людей побоюються запрошувати до свого хворого родича незнайому людину. Тому питання самостійного пошуку персонал одразу ж знімається з обговорення. Адже для того, щоб пустити, фактично, незнайому людину в будинок, потрібні справді вагомі причини. До того ж, часто люди, які дають подібні оголошення на приватних інтернет-майданчиках, не мають достатніх навичок або навіть базової медичної освіти і можуть недбало ставитися до своїх обов'язків.

Де знайти надійну доглядальницю? Найкраще звернутися до спеціалізованої агенції. Весь персонал агенції проходить ретельну перевірку, тому можна буквально за 15 хвилин знайти людину, готову надати відповідні послуги. Підбір персоналу ведеться з урахуванням конкретної ситуації, характеру та потреб хворого, від чого залежить робота доглядальниці зпроживанням. Наступного дня організовується виїзд доглядальниці з метою налагодження контактів. Можна обговорити весь список обов'язків, формат оплати, індивідуальні побажання.

Яких кандидатів пропонує агенція?

Як здійснюється підбір кандидата в Рівному на посаду доглядальниці з проживанням?

1. Враховується фізичний стан пацієнта, включаючи вік, якість здоров'я. Для відносно здорової літньої людини ідеально підійде компаньйонка, яка допоможе у побутових питаннях, а також організує грамотне дозвілля, прогулянки.

2. Люди, які приймають лікування або перебувають на реабілітації після операції, важких хвороб, потребують турботивузьких фахівців. Для таких осіб варто підібрати доглядальницю з наявністю медичної освіти.

3. Кандидат має бути згоден на 100% зайнятість, що включає проживання разом із людиною, якій потрібний догляд, 24/7.

4. Також враховуються персональні вимоги клієнта, про які слід повідомити заздалегідь. Можливо, хворого потрібно піднімати чи перевертати – для цього підбирається персонал із відповідною фізичною формою.

5. Потрібно готувати чи купувати продукти? Можна заздалегідь домовитись про виконання подібної роботи.

6. Часто люди похилого віку більш впевнено почуваються у спілкуванні з однолітками, тому нескладно замовити послуги людини відповідного віку.

Важливе питання – довіра

Однак головним залишається все ж таки питання довіри. Чому доглядальницям з агентства https://dobroyou.com/ua/lutsyk можна довіряти?

1.Репутація доглядальниць перевіряється ретельно перед тим, як вони зараховуються до штату.

2.Обов'язковою умовою є надання хороших рекомендацій та досвід роботи.

3.Серед працівників агенції – лише фахівці без шкідливих звичок, судимостей з українським громадянством.

4.Враховуються й особистісні якості фахівця, який повинен мати достатні знання в галузі психології, що дозволяє забезпечити комфортне спілкування з пацієнтом, сформувати довірчі стосунки, уникнути можливих конфліктів.

Турбота про літніх членів сім'ї перестане бути важким тягарем, якщо грамотно підійти до вирішення питання та найняти хорошого фахівця з проживанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...