Чоловіка, який виламав вхідні двері в кафе, аби пограбувати його, затримали у Луцьку, - інформують у СЗГ УМВС України у Волинської області.

О п'ятій ранку у місті Луцьку наряд Державної служби охорони від оператора пункту централізованого спостереження Центру технічної охорони відділу Державної служби охорони при УМВС України у Волинській області отримав повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації одного із кафе обласного центру. Оперативно прибувши за вказаною адресою, міліціонери виявили та затримали чоловіка, який за допомогою міцних викруток та “фомки” виламав вхідні двері кафе і намагався проникнути усередину.

Правоохоронці виявили зламані двері магазину одягу, який розташований по сусідству і не охороняється. Згодом правоохоронці з’ясували, що зламані двері магазину одягу теж справа рук затриманого.

Затриманим виявився 43- річний мешканець міста Керч. За своє життя зловмисник два рази вже відбував покарання у місцях позбавлення волі за скоєння крадіжок.

Затриманого доставлено до Луцького МВ УМВС для перевірки причетності до скоєння аналогічних злочинів на території Волинської області.