• Головна
  • Вісімнадцять інтернів розпочали навчання у луцькому університеті
20:46, 7 серпня

Вісімнадцять інтернів розпочали навчання у луцькому університеті

Старт навчання відбувся 1 серпня

Зустріч, під час якої обговорили деталі освітнього процесу, відбулася 3 серпня у стінах університету. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинського національного університету імені Лесі Українки.

На зустрічі були присутні: ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось, проректори Юрій Громик та Наталія Благовірна, директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Олег Дикий, декан медичного факультету Андрій Поручинський, доктор медичних наук, професор Андрій Ягенський та, власне, інтерни.

Ректор Анатолій Цьось подякував інтернам за довіру до Волинського національного університету Лесі Українки: «Це велика честь працювати з вами і розвивати медицину на Волині та в нашому університеті». Він зауважив, що нещодавно на базі університету відбувався круглий стіл провідних медиків регіону, на якому присутні обговорювали підготовку медиків у класичному університеті і напрацьовували шляхи її покращення.

Доктор медичних наук, професор Андрій Ягенський, який багато років опікується інтернами, поділився своїм досвідом співпраці з молодими медиками. За його словами, важливо, щоб інтерни мали доступ до пацієнтів та здобували фахову теоретичну підготовку. Він порадив молодим медикам за час інтернатури прагнути максимально отримувати фахові знання і не боятися запитувати.

«Шановні пані та панове лікарі, у нас є дві причини вас вітати. Перша – ви здобули вищу медичну освіту. Друга – ви стали інтернами, отже робите серйозний крок до професійного становлення», - звернувся до присутніх інтернів проректор з навчальної роботи та рекрутації Юрій Громик.

Проректор з навчально-виховної роботи та комунікації Наталія Благовірна акцентувала увагу на важливості та актуальності професії лікаря, зауваживши, що від молодих медиків-інтернів залежатиме якість життя та здоров’я українців.

Питаннями організації навчання інтернів опікуватиметься Навчально-науковий інститут неперервної освіти. До інтернів звернувся очільник структурного підрозділу Олег Дикий. Він розповів, що практична діяльність інтернів дев’яти спеціальностей відбуватиметься на базі чотирьох закладів охорони здоров'я в Луцьку.

Старт навчання відбувся 1 серпня, а завершення відбуватиметься відповідно до індивідуальної траекторії. Модерував зустріч декан медичного факультету Андрій Поручинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...