• Головна
  • Ще сім вулиць перейменують у Луцьку
14:14, 11 вересня

Ще сім вулиць перейменують у Луцьку

Ще сім вулиць перейменують у Луцьку, фото-1

У Луцьку відбудеться громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць.

Про це повідомляє департамент містобудування, земельних ресурсів та реклами.

Луцька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць у місті Луцьку.

Зокрема йдеться про перейменування семи вулиць у Луцьку, для яких запропоновані наступні назви:

Вулиця, що підлягає перейменуванню Пропозиція 1. Левітана Ленкавського Степана 2. Щусева Гузара Любомира 3. Сєченова (частина) Митрополита Сікорського 4. Сєченова (частина) Богуна Івана (провулок) 5. Трункіна Івахіва Василя 6. Проектована вулиця Гетьмана Орлика Пилипа 7. Крилова Пясецького Вальдемара

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35 та на платформу електронної демократії за посиланням https://consult.e-dem.ua/0710100000 (тел. 777 864) протягом 2 місяців з дня оприлюднення цього оголошення.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій – заступник директора департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами, начальник управління містобудування та архітектури Маруняк Андрій Ярославович.

Громадські обговорення відбудуться 24 жовтня 2023 року о 15:00 год в приміщенні залу засідань Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...