• Головна
  • Луцьк не має коштів на забезпечення садочків медпрацівниками
16:03, 21 серпня 2013 р.

Луцьк не має коштів на забезпечення садочків медпрацівниками

Додаткових медичних працівників планують долучити до роботи у садочках обласного центру, утім грошей на фінансування цих посад не вистачає.

Про це розповів начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр Хомич під час розширеного засідання колегії освітян, сьогодні, 21 серпня.

Разом із тим, за станом на 1 червня 2013 року, розглянули 2800 заяв батьків на влаштування дітей у ДНЗ. Зі слів Олександра Хомича, особливої ініціативи заслуговують діти з вадами розвитку, а також їх право на освіту. Та, як висловився головний освітянин, поки, на жаль, інвазивна дошкільна освіта в області на досить низькому рівні.

Під час власної доповіді Олександр Хомич розповів, що згідно з результатами аналізу роботи ДНЗ області, встановили чимало проблем, що потребують негайного вирішення, серед яких можна виділити перенаповненість груп та порушення порядку отримання благодійної допомоги.

Утім, однією з найважливіших проблем, на думку посадовця, є забезпечення дітей, які відвідують садочок, відповідним медичним супроводом. Тому незабаром планують ввести додаткову посаду - медичний працівник.

«Та, на жаль, існують певні труднощі у фінансуванні цих посад, які не дають на сьогодні можливості повністю виконати відповідні доручення», - резюмував Олександр Хомич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...