• Головна
  • Дистанційне регулювання тепла в квартирі і будинку за мінімальну вартість
Новини компаній
10:46, 8 січня

Дистанційне регулювання тепла в квартирі і будинку за мінімальну вартість

Новини компаній

Інноваційні технології перетворюють звичайну житлову площу у простір який називають “розумним будинком”. Такі рішення є достатньо дорогі у реалізації та вартісні у обслуговуванні. Вони дають значний ефект, але потребують суттєвих інвестицій як на старті реалізації таких проектів, так і під час їх розширення, та поліпшення ефективності.

Уникнути надмірних витрат можна за допомогою дистанційного регулювання теплової системи https://tepliy-pol.com.ua/termorehuliatory/wi-fi-termoregulyatory у квартирі, будинку чи офісному приміщенні, якщо застосовується електроопалення “теплої підлоги” та спеціалізовані дистанційні терморегулятори. Такі дистанційні системи взаємодіють з системою параметрів за допомогою безпровідної wi-fi лінії зв'язку. Компанія “Техно-Стиль” пропонує комплексне та вибіркове обслуговування дистанційного регулювання тепла з встановленням системи теплої підлоги яка може включати інсталяцію wi-fi регуляторів параметрів електроопалення. Можлива також точкова реконструкція існуючої системи електроопалення з встановленням відповідних дистанційних регулюючих пристроїв.

Дистанційне регулювання тепла в квартирі і будинку за мінімальну вартість, фото-1

Що може дистанційне регулювання тепла за допомогою wi-fi комунікації

Їх основне завдання визначити режим максимальної або номінальної потужності роботи, інтенсивність використання ресурсу, діапазон найбільшої потужності. За допомогою таких систем можна встановити автоматизоване регулювання потужності в залежності від температури зовнішнього повітря та потреб конкретного користувача.

Користувач дистанційно може під'єднатися до системи корекції інтенсивності роботи теплонагрівальних приладів становити необхідний режим роботи включно з періодами вищої або нижчої активності.

Приклад економії та налаштування системи за допомогою дистанційних регуляторів

Такі системи допомагають ефективно контролювати роботу електрообігріву і використовувати енергію з максимальною раціональністю витрачаючи мінімум коштів на роботу “теплої підлоги”. Пояснимо це на простому прикладі.

Власник квартири після 8 ранку залишає її. До цього часу система підтримує максимальну температуру повітря і використовує необхідну електричну потужність. Коли господар квартири від'їздить на робоче місце, система автоматично знижує потужність до оптимальної, а під час обідньої перерви або вже ввечері, після робочого дня, знову перемикається на режим максимальної ефективності.

За час оптимального використання енергетичного ресурсу можна скоротити витрати електричної енергії на підігрів до 15-40%, в залежності від зовнішньої температури і системи теплової ізоляції. Це може суттєво вплинути на рахунки за електричну енергію та на використання ресурсу технологічного обладнання теплої підлоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...