• Головна
  • За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)
15:10, 28 серпня 2013 р.

За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

Про витрати на візит польського президента Броніслава Коморовського в Україну не знають у жодному з відомств, відповідальних за організацію візиту польського президента в Україну. У кожному з цих відомств повідомили, що не розробляли відповідного кошторису витрат.

Про це пише «Четверта влада», передають "Волинські новини".

Так, журналісти видання спробували з’ясувати, скільки бюджетних коштів витрачено на організацію візиту президента Польщі Броніслава Коморовського до Луцька 14 липня.

Після молебню у Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла у ресторані «Корона Вітовта» відбувся обід.

За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-1

За чий рахунок частували високопосадовців і які ще витрати здійснювали для організації візиту польського президента «Четверта влада» спробувала дізнатися у Волинській обласній державній адміністрації. Однак, тут повідомили, що відомство не було ініціатором візиту, а відтак і не розробляло ніякого кошторису витрат на його організацію.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО РОБИВ КОМОРОВСЬКИЙ ПІСЛЯ БОГОСЛУЖІННЯ В ЛУЦЬКОМУ КОСТЕЛІ. ФОТО

Тут же повідомили, що відповідальних за організацію візиту високопосадовця визначено у дорученні Адміністрації Президента України від 11 липня цього року. Тож, за візит окрім Волинської облдержадміністрації відповідав ряд відомств, серед яких Міністерство закордонних справ, Міністерство доходів і зборів, Міністерство інфраструктури, Міністерство оборони, Міністерство фінансів, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство культури, Міністерство охорони здоров’я, а також Адміністрація державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державне агентство автомобільних доріг, Державний комітет телебачення і радіомовлення, Державне казначейство та Державне управління справами.

Однак, Волинська ОДА таки витрачала кошти. Це було 630 гривень на закупівлю ідентифікаторів (кліп, булавка) для українських та польських учасників заходів. Що ж до інших витрат, то нам порадили звернутися у Міністерство закордонних справ, або ж у кожне із зазначених відомств окремо.

Так і зробили і отримали десяток відповідей майже за одним зразком: «порушені Вами запитання знаходяться поза межами компетенції», «не брали участі в організації та не здійснювали відповідні витрати», «витрати не здійснювалися, кошторис витрат не складався», «інформація не знаходиться у володінні», «інформація відсутня» тощо.

За таким зразком надійшла відповідь і з Міністерства закордонних справ.

За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-2

Не знають про витрати на візит польського президента і в Адміністрації Президента України. Звідти запит перенаправили «належному розпорядникові» у Секретаріат Кабінету міністрів. Однак і там ніяких витрат на візит не здійснювали.

За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-3

Напередодні у Польщі заявляли, що президент їде до Луцька як приватна особа, паломник, тому можливо, що усі витрати на організацію взяла на себе польська сторона. Однак, у жодному з українських відомств у відповідях на запити ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ такого варіанту не прозвучало.

Зрештою «Четветра влада» звернулася у сам ресторан «Корона Вітовта». Директор закладу Неля Іванюк розповіла, що за обід розплатилися готівкою.

- Гроші поступили в касу, а від кого вони і що вони я не в курсі. Я не можу питати в кожного клієнта прізвище того, хто розраховується. Гроші поступили та й все, - каже директор ресторану.

- А це були державні кошти?

- Я звідки знаю. На грошах же цього не написано. Є дві форми розрахунку: по перерахунку і готівкою. Коли це готівка, то я не можу знати хто що і як, це фізична особа принесла і внесла гроші в касу, коли по перерахунку то звичайно я знаю, бо оформляються належним чином документи. Цього разу була готівка.

Назвати ціну обіду високопосадовців Неля Іванюк відмовилася.

- Я думаю що читачам це не цікаво. Замовник є, коли замовник погодиться, то я буду відповідати на це питання. Це те саме, що ви запитали б скільки чиєсь весілля коштувало б, - каже директор ресторану

За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-4
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-5
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-6
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-7
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-8
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-9
За обід Коморовського у Луцьку заплатили «інкогніто» (ФОТО, ДОКУМЕНТИ), фото-10
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...