• Головна
  • У Луцькраді масово ділили крісла
10:30, 29 серпня 2013 р.

У Луцькраді масово ділили крісла

Через зміни у складі фракцій та депутатських груп Луцької міської ради там вирішили змінити місця, на яких повинні сидіти депутати на сесіях.

Місця у сесійній залі «перекроювали» 28 серпня.

Задля цього до сесійної зали прийшли керівники усіх фракцій та груп та позафракційних депутатів Луцької міськради. Серед присутніх булиГригорій Пустовіт (фракція ВО «Батьківщина»), Роман Бондарук (група «Патріоти Волині»), Іван Смоленг (фракція Партії регіонів), Андрій Осіпов (позафракційний),Олена Голєва (фракція Європейської партії України), Євген Ткачук (група «Рідне місто») таАртур Василевський (фракція ВО «Батьківщина»).

Пізніше до них приєдналися Володимир Никитюк (фракція ВО «Батьківщина») та Сергій Григоренко (фракція ВО «Батьківщина»).

Як зазначив секретар міськради і керівник волинського осередку ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт, у «Батьківщини» має бути 21 місце. Мовляв, наразі у фракції – 20 членів, утім потенційно до них може приєднатися депутат Богдан Шиба, який нещодавно поповнив лави партії.

Тож, він запропонував посадити усіх на 5 перших рядів та одне міце у шостому ряді правої (якщо дивитися з залу) частини залу. 

Далі мали сидіти 5 депутатів з групи «Патріоти Волині». Решту ж місць хотіли віддати позафракційним Андрію Осіпову та Олександру Пизі і «закрити» ряд.

«А куди «новоспеченого» депутата?» - запитав у Пустовіта депутат Роман Бондарук, маючи на увазі нещодавно обраного до міськради Ігоря Поліщука.

«Де буде місце, там і сяде», - зазначив у відповідь голова волинського осередку «Батьківщини».

Два перші ряди лівої частини зали погодили віддати фракції ВО «Свобода», яка налічує 8 членів. Далі ж мали розміститися 8 депутатів з групи «Рідне місто».

Утім, депутат Олена Голєва зауважила, що «далі 3-ого ряду не сяде».

Почали домовлятися, де сяде керівник фракції Європейської партії України. Так, керівнику «Рідного міста» Євгену Ткачуку запропонували пересадити одного члена депутатської групи за 4 членами фракції Партії регіонів, які мали розміститися за «Рідним містом».

Ткачук зазначив, що не хотів би такого, і додав: має порадитися з колегами. «В нас виходить розрив», - додав він.

Спочатку Олені Голєвій запропонували сісти на першому ряду справа. «Біля прокурора», - з посмішкою зазначив депутат Роман Бондарук.

Із цим не погодився Артур Василевський. Мовляв, коли «Батьківщина» захоче щось обговорити, то там буде представник іншої фракції, а це – незручно.

«Не дійдемо згоди, то нехай все залишається, як є», - додав позафракційний Андрій Осіпов.

Врешті, Олена Голєва й сама сказала, що не хоче сидіти біля фракції «Батьківщини». 

Тож, Євгену Ткачуку запропонували дати це місце одному з членів «Рідного міста». Наприклад, депутату Віталію Кварцяному. А усіх решту депутатів у цьому ряду «посунути» на одне місце.

Та деякі претензії почали виникати у керівника групи «Патріоти Волині» Романа Бондарука. Нібито їх взагалі хочуть «посунути».

Тож Бондаруку запропонували сісти на останній ряд зліва, а одне місце «взяти» на правому ряду. А Віталія Кварцяного залишити на тому місці, де він і сидить, тобто, позаду на правому ряду. Тут же запропонували посадити й позафракційних. 

Утім, остаточне рішення погодили прийняти перед завтрашньою сесією о 9:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...